Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

centralny zamek nie reaguje ani z pilota ani z kluczyka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • centralny zamek nie reaguje ani z pilota ani z kluczyka

    Witam.
    Dopadło i mnie choć po cichu liczyłem, że mnie ten problem ominie. Wczoraj centralny zamek przestał reagować. Zamyka sie tylko bagaznik, drzwi niestety nie( wszystkie 4 ) . Ani z kluczyka ani z pilota. Domykanie szyb działa normalnie, światełko w środku tez, brzeczek też. czy podejrzewacie w czym problem czy juz pakowac auto i pchać do elektryka? Mnie sił zabrakło... Patrzyłem w przelotki w drzwiach i sa ok, pod vaga podłaczyłem to wyskoczył błąd podgrzewania lusterek nic poza tym, kodowanie jest 00259 czyli dla 4 szyb w prądzie. Będę wdzięczny za pomoc . Octavia 2002 rok.

  • #2
    a jak patrzyłeś w przelotki skoro żeby sprawdzić przewody trzeba rozebrać drzwi, wypiąć wtyczkę i wyciągnąć przewody z drzwi ? takim patrzeniem nic nie zobaczysz, skoro przestały działać wszystkie to pewnie drzwi kierowcy do roboty.

    Komentarz


    • #3
      temat sie rozwiazał, zielono w steroniku i w kostce do steronika. Po wyczyszczzeniu polutowaniu konserwacji wszystko hula

      Komentarz


      • #4
        Witam jestem zielony w temacie.Mam pytanie o jakim sterowniku mowa i gdzie się znajduje

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X