Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

migająca kontrolka ciśnienia oleju

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • migająca kontrolka ciśnienia oleju

    witam..mam taki problem.miga mi kontrolka oleju,razem z nią miga czerwony wykrzyknik na desce rozdzielczej,razem z tymi kontrolkami piszczy mi sygnalizator dzwiekowy..lampka oleju miga nawet gdy masa z czujnika oleju jest zdjeta,wiec mechanicznie owa lampka nie powinna sie zapalic..mysle ze to jakis bład serwisowy kompa..?moze ktos z was miał podobny przypadek lub wie jak go rozwiazać...nadmienie ze przeglądałem SZUKAJ ale nic co mogło by rozwiązac ten problem nie znalazłem..z góry dzieki
    Maciek

  • #2
    czujnik ciśnienia oleju, czujnik poziomu oleju, przewody od czujników do komputera, ciśnienie oleju.
    Błąd kompa to najmniej prawdopodobna przyczyna. Ściąganie kabelka to nie sposób na sprawdzenie czujnika bo komputer nie mając sygnału tym bardziej będzie pokazywał że coś jest nie tak.

    Komentarz


    • #3
      problem poniekąd rozwiazany..najpierw zawiozłemzegary do naprawy,okazały sie sprawne..problemem były masy dochodzace do zegarów a w zasadzie ich brak..po doprowadzeniu nowej masy z pod srubki na karoserii do pinów masowych problem ustapił..dzieki
      Maciek

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X