Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spalony licznik octavia 2003

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Spalony licznik octavia 2003

    Witam.
    Podczas jazdy poczułem spalony plastik i zobaczyłem dymek. Opadły mi wskazówki temperatury silnika oraz wskaźnik poziomu paliwa. Licznik oddałem do chłopaków co bawią się naprawianiem elektroniki. Spalona była ścieżka na płytce w liczniku. Powiedzieli mi, że wina leży w tym, że na niebieskiej 32 pinowej wtyczce licznika na pinie 8 i 5 jest prąd a nie powinno go tam być.
    Ktoś wie gdzie może leżeć przyczyna ? przetarty kabel i zwarcie ? gdzie wskaźnik paliwa i temperatury silnika możne być na tyle blisko by w obu było coś nie tak ?
    Licznik VDO 1U0920811C 47H

    PS. miernik pokazuje napiecie okolo 6 niskie bardzo w 5 i 8 pinie a mechanik mowil ze ma go tam nie byc. Druga kwestia ze w kostce w zbiorniku paliwa sa 4 kable 2 duze i 2 cienkie . 1 duzy ma prad drugi nie ma i tak jest podobno prawidlowo ale rowniez jeden z cienkich ( ten obok grubego z pradem) ma prad i to jest podobno nienormalne czy to prawda ?

  • #2
    Kolego a po co zakladasz ten sam temat w drugiej zakładce? Nie wystarczy w jednym??? Po co zaśmiecać forum w taki sposób.

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X