Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyłączające się głośniki po otwarciu drzwi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wyłączające się głośniki po otwarciu drzwi

    Witam

    Przeglądałem już dużo podobnych tematów ale nie znalazłem takiego problemu jak jest u mnie...
    Jestem posiadaczem Octavi Kombi 1999r. 1.8T kupiłem ją 3 dni temu, wszystko działa jak należy i jestem zadowolny tylko mam jeden problem, wcześniej jak jeździłem z jednym pasażerem nie było problemu. Dzisiaj zabrałem do octavi dodatkowo 3 osoby, gdy pasażer otworzył i zamknął tylne prawe drzwi przestały grać wszystkie głośniki na raz. Myślałem że zepsuło sie radio ale po dojechaniu do celu dziewczyna otwarła przednie prawe drzwi i nagle muzyka zaczeła grać znowu, gdy drzwi zamkneła nic się nie stało wszystko było dalej ok aż znowu gdy wyszedł pasażer przez tylne prawe drzwi przestały grać głośniki (takiego cyrku jeszcze w żadnym aucie nie widziałem). Tylne prawe drzwi zostały zamkniete wszystko zaczeło grać, wyszedłem otwarłem bagaznik głośniki znowu przestały grać, zamknąłem i dalej nic, otwarłem prawe tylne drzwi grać zaczeły hahaha. Przed chwilą zauwazłem że lampka wewnątrz auta (kabinowa) świeci na otwarcie tylnych drzwi ale tylko czasami. na otwarcie przednich drzwi nie reaguje wcale. a czasem jak zamkne wszystkie drzwi i chce ją sam włączyć to raz działa a raz nie... POMOCY bo oszaleje z takim autem. Dodam że radio cały czas dostaje prąd i sie nie wyłącza, i jest nieorginalne z firmy chyba Pionier.

    Pozdrawiam

  • #2
    przewody w przelotkach do wyciągnięcia i zlutowania.

    uprzedzę pytanie, nie nie da się tego zrobić bez rozbierania drzwi.

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X