Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie przyrządy VAG do własnej diagnostyki na komputerze?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jakie przyrządy VAG do własnej diagnostyki na komputerze?

    Hej.
    Chciałbym móc diagnozować swoją Sodę samodzielnie poprzez zwyczajne podłączenie "pod komputer".
    Nie bardzo znam się w temacie dlatego chciałbym zapytać co dokładnie potrzebuję aby to zrobić?
    Może ktoś byłby wstanie doradzić sprawdzony i odpowiednie przyrządy do samochodu Skoda Octavia I?
    Moje autko to:
    Skoda Octavia I, 1595cm3, 75KW, 2009 benzyna + LPG (LOVATO SMART, Reduktor RGJ-3,2L 102289G).
    Na Allegro jest tego dużo i nie wiem o wybrać.

  • #2
    To będzie potrzebne Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji

    + komputer
    + program diagnostyczny VAG-COM.

    Komentarz


    • #3
      Tak, jak napisał wyżej kolega- zwykły kabel KKL plus program w laptopie, Vag-Com lub VCDS Lite, ważne jest to iż Vag-Com działa tylko na systemach 32 bit, na 64 bit nie ruszy. Osobiście polecam VCDS Lite, działa na 32 i 64 bit, ale logi zrobisz tylko tym programem w wersji zarejestrowanej, ja takową posiadam i mogę podrzucić.
      Sławek

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez slawento Zobacz wpis
        Vag-Com działa tylko na systemach 32 bit, na 64 bit nie ruszy
        Ruszy ruszy, mam na 7mce 64bit

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez zwonko Zobacz wpis
          Ruszy ruszy, mam na 7mce 64bit
          A pochwal się, jakżeś to uczynił, bo zarówno Viaken, CCY jak i wielu instalujących ten program potwierdza, iż na 64 bit nie działa, chyba że Virtual Box x86. Mi osobiście nie chciało się instalować starego Vag-Com, jak można mieć VCDS- Lite w wersji zarejestrowanej, sam korzystałem tylko z niego na kablu kkl, a jeszcze lepiej iść dalej i kupić na Aliexpres za 24 $ kabel VCDS 17.8 w wersji PL/ENG razem z dołączonym programem, jak ja to zrobiłem i będziesz pan zadowolony.
          Ostatnio edytowany przez slawento; 41888.
          Sławek

          Komentarz


          • #6
            Poszło PW

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X