Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie działający zamek oraz schemat

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nie działający zamek oraz schemat

    Witam,

    Czy ktoś spotkał się z problemami zamka drzwi tylnych lewych? Po wymianie zamka na nowy nadal się nie rygluje w ogóle nie daje oznak działania pozostałe działają bez zarzutu z pilota/klucza/przycisku. Kolejne pytanie to czy ktoś posiada opis schemat wyprowadzeń kabli do podłączenia radia?

  • #2
    Zamieszczone przez bloodmoon
    Witam,

    Czy ktoś spotkał się z problemami zamka drzwi tylnych lewych? Po wymianie zamka na nowy nadal się nie rygluje w ogóle nie daje oznak działania pozostałe działają bez zarzutu z pilota/klucza/przycisku. Kolejne pytanie to czy ktoś posiada opis schemat wyprowadzeń kabli do podłączenia radia?
    użyj opcji szukaj, wszystko już było podane

    Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

    Komentarz


    • #3
      połamane kable w przelotce drzwi, lub zaśniedziałe styki , szyby elektryczne z tyłu masz?

      jeśli chodzi o radio to napisz który rok auta
      jest O1 RS 1.8T XENON
      była O1 1.9 TDI AGR

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez bloodmoon Zobacz wpis
        Kolejne pytanie to czy ktoś posiada opis schemat wyprowadzeń kabli do podłączenia radia?
        Napisz coś więcej.
        Z którego roku Octavia?
        Z czym masz problem?
        Nie ma instalacji czy jest a coś nie działa?


        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          Octavia 2001 rok, z radiem już jakoś sobie poradziłem metoda prób i błędów. Odnośnie drzwi tak mam z tyłu elektryczne szyby , niestety nie mam ogrzewanego garażu wiec nie mogę rozebrać i popatrzeć na kable. Jak sprawdzić czy dochodzą poprawne sygnały do silniczka? I jeszcze jedno pytanie, nie leci mi płyn do spryskiwacza w dyszy tylnej szyby, pompkę już wymieniłem zostaje instalacja czy orientuje się ktoś którędy przebiega wężyk do tyłu?

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X