Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pomocy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pomocy

    Witam ostatnio spotkało mnie dziwna usterka.po odpaleniu auta nie działały mi licznik prędkości, obrotów, wskaźnik paliwa, wskaźnik temperatury? Po prekrecieniu kluczyka zaświeciła mi się tylko kontrolka ładowania. licznik który pokazuje ilość przejechanych kilometrów działa bez problemu po kilka godzinach wszystko wraca do normy. nie mam dostępu do kabla zęby sprawdzić jakie błędy wyskakując?Co możne być przyczyna i gdzie to szukać. do tej pory wystąpiło to tylko 2 razy

  • #2
    Ja osobiście w takim przypadku zaczął bym może mniej profesjonalnie ale rozłączył bym akumulator na kilkanaście minut kluczykiem zap[łon w między czasie rozładował resztki napięcia Co prawda w innym aucie to zrobiłem i pomogło Spróbować nie wystarczy

    Komentarz


    • #3
      nie pomogło ale mam pytanie czy klucz w stacyjce powinien miecz luzy tz. mogę nim ruszać rożnie strony czy to może być przyczyna?

      Komentarz


      • #4
        Klucz ma małe luzy zwłaszcza góra dół ale też nie za duży a tył przód nie Choć jeśli odpala to raczej problemu nie powinno być zwłaszcza jeśli immobilizer działa ( odpala normalnie ) Może być problem gdzieś z elektroniką Niestety nie bede wymyślał i wprowadzał cie w błąd Podjedz do elektryka i sprawdzi czy gdzieś nie ma zaśniedziałych połączeń czy lutów Najlepiej do kogoś kto zajmuje się samochodami z jednej grupy tak jak tu VW skoda audi golf To jedyne co mi przychodzi do głowy

        Komentarz


        • #5
          A czy to nie klasyczny pad zegarów (zimne luty) szeroko opisywany problem w OI? Naprawa problemu też opisywana dokładnie z obrazkami włącznie.

          [O1] ZIMNE LUTY licznik OI AHF 2000 r 1,9 tdi 110 kM - Octavia Club Polska

          ale też bardzo dużo info jest

          zimne luty zegary octavia I - Szukaj w Google
          ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
          Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
          Spalanie - Motostat.pl
          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz


          • #6
            Rozmawiałem mechanikiem mówił to drobiazg bo mieli juz taki przypadek i zrobili powiedzieli ze mozna naraze jezdzic nie mieli naraze miejsca wybiore sie napewno niedługo jak bede wiedzał to sie wami podzele

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Bambek1 Zobacz wpis
              A czy to nie klasyczny pad zegarów (zimne luty) szeroko opisywany problem w OI? Naprawa problemu też opisywana dokładnie z obrazkami włącznie.

              [O1] ZIMNE LUTY licznik OI AHF 2000 r 1,9 tdi 110 kM - Octavia Club Polska

              ale też bardzo dużo info jest

              zimne luty zegary octavia I - Szukaj w Google
              oczywiscie ze to ten problem
              jest O1 RS 1.8T XENON
              była O1 1.9 TDI AGR

              Komentarz


              • #8
                pytanko jak samemu zdemontowac licznik ? i drugie pytanie padł mi pilot od autoalarmu( nie dzała mam tylko jeden bateria nowa ) ale udało mi go jakos uruchomic i wyłaczyc czy po demontazu licznika i naprawie autoalarm nie nie uzbroji bo nie wiem

                Komentarz


                • #9
                  wpisz w google, sa nawet filmiki , co za lenistwo

                  jest O1 RS 1.8T XENON
                  była O1 1.9 TDI AGR

                  Komentarz


                  • #10
                    Licznik zrobiony poprawił mi wszystko i powiedział ze od nowości nic nie było ruszanie. Jeśli ktoś szuka elektryka okolic Ostródy mogę dać namiary na PW

                    Komentarz


                    • #11
                      Elegance ko.
                      ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                      Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                      Spalanie - Motostat.pl
                      Spalanie - Motostat.pl

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X