Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VAG KKL-Jaki program?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • VAG KKL-Jaki program?

    Nabylem jakis czas temu Octavie 1.9TDI 1.9 AGR. Gosc dal mi kabel diagnostyczny VAGKKL, lecz bez zadnej plytki...Ktos jest biegly w temacie? moze jakis programik w wersji polskiej, oraz lopatologiczna instrukcja co i jak? nie jestem biegly w komputerach, crackach itp...wiec jakis cierpliwy lotny forumowicz wskazany. Dzieki z gory

  • #2
    VAG-COM, szukać na chomiku. Instrukcji mnóstwo na necie. Szukaj diagnostyka 1.9tdi.

    Komentarz


    • #3
      Z którego roku masz samochód ? Do 2004 r. na początek polecam vcds lite 1.2 , chyba że twój kabel jest firomowy np Viaken i obsługuje wyzsza wersje VCDS'a .

      Komentarz


      • #4
        Rocznik 98. Kabel kupiony w 2011 roku za 39 zł więc pewnie szału nie będzie? Myślałem że może któryś z Szanownych kolegów przerabiam temat i ma coś sprawdzonego

        Komentarz


        • #5
          Myślę, że ten vcds lite 1.2 spokojnie go ogarnie, tzn samochód. Wyższe wersje wymagają kabla dedykowanego dla danego programu i producenta np Viaken... Ja mam kabel vag kkl z alledrogo za 25 zł i vcds lite 1.2 , podstawowa diagnostykę można nim ogarnąć, kasować błędy i robić logi. Na początek wystarczy

          Komentarz


          • #6
            Ok czyli już wiem czego konkretnie szukać. Spróbuję to znaleźć w sieci-polecasz jakaś konkretna stronę?
            wiesz może czy kat wtrysku sprawdzę na tym prpgramie?

            Komentarz


            • #7
              Na pewno cos znajdziesz , są wersje darmowe i zcrackowane, gdzie jest więcej funkcji. Co do kąta wtrysku to się nie orientuję, ale mysle że nawet w podstawowej wersji będzie możliwość podejrzenia kąta wtrysku. W sieci jest dużo filmików pokazujących co i jak sprawdzić w vcds'ie , wujek google doradzi

              Komentarz


              • #8
                Ja myślę tylko jak słyszę o krakowaniu....to nie moja bajka...Ale może ogarnę ta podstawową.
                dzięki za odpowiedź. Trzymaj się!!

                Komentarz


                • #9
                  To nie taka taka straszna sprawa z tym crackowaniem albo patchowaniem, wystarczy tylko poszukać w necie, powodzenia !

                  Komentarz


                  • #10
                    Kolego butloż jak chcesz mieć prawilny i zarejestrowany full wersja dajmy na to VCDS-Lite, to musisz za sporo $ wykupić rejestrację, bo w nierejestrowanej wersji nie zrobisz wielu rzeczy, np wielu bloków pomiarowych. Na priv podałem Ci jak na tacy działające, bezpieczne i sprawdzone programy, więc myślę, że po co przepłacać
                    Ostatnio edytowany przez slawento; 41888.
                    Sławek

                    Komentarz


                    • #11
                      Wiesz, ja na swoim wozie chce się pobawić, ma już 20 lat więc krzywdy mu nie zrobię, a miałem już przejścia z drzwiami, światłami, wentylatorem itd...A może właśnie są tam jakieś błędy czy cud więc przyda się coś takiego. Mam zamiar robić rozrząd na wiosnę więc i może kat wtrysku dałoby się odczytać....zobaczymy

                      Komentarz


                      • #12
                        Dobry wieczór,

                        Zamieściłem post w swoim pamiętniku, ale nie otrzymałem odpowiedzi na swoje pytanie, więc zapytam tutaj. Postanowiłem, że kupię interfejs do módów i co kupić do łączenia się z moim autem? Chodzi mi o kabel i program, konkretnie jaka wersja; jej numerek. Poczytałem trochę google, ale jestem mniej zdecydowany niż wcześniej. Chciałbym, by był trochę bardziej wypaśny, tzn. pozwolił np. sczytywać i usuwać błędy, zrobić logi, zmieniać długie kodowania, a także być może sczytać wsad licznika czy immo, zrobić korekty wskazań prędkości czy spalania - bardziej takie skomplikowane rzeczy też chciałbym zrobić. W co powinienem się zaopatrzyć? Wystarczy do tego wszystkiego jeden kabelek, czy są jakieś do specyficznych zadań? Chciałbym w przyszłości spróbować samemu wymienić licznik na taki z pełnym fisem + wstawić hypefis - to aktualizuje się niby przez zwykły kabel OBD KKL. Moja wersja to 4x4 1.8t rocznik 2003, Elegance.
                        Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
                        Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

                        Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
                        Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

                        Komentarz


                        • #13
                          Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji

                          Komentarz


                          • #14
                            Dzięki za link, znalazłem takie cuda dwa, pomiędzy którymi się waham:

                            Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji

                            Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji

                            W sumie fajnie byłoby wziąć cały pakiet, bo zawsze jakaś instrukcja jest, ale jeszcze pomyślę. Co byś polecał, warto dopłacić?
                            Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
                            Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

                            Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
                            Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

                            Komentarz


                            • #15
                              Nie chcę Ci , źle doradzić , więc wybór zostawiam Tobie. Mój kabel to ten " nieprofesjonalny niebieski chinczyk" , z którym porównują swoje kable. Ja jestem z niego zadowolony , bo działa idealnie i nie przeplacilem. VCds lite 1.2 i VagCom 409.1 są dostępne na necie , wystarczy dobrze poszukać.

                              Wg mojej skromnej opinii tu płacisz za firmę a w szczególności oprogramowanie, które dostarczaja wraz z kablem( chyba). Udanego zakupu.
                              Ostatnio edytowany przez shanzi; 42521.

                              Komentarz


                              • #16
                                Kupiłem ten tańszy, mam nadzieję, że to będzie to co chciałem
                                Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
                                Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

                                Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
                                Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

                                Komentarz


                                • #17


                                  Aktywacja vag, mi z niebieskim chińskim kkl działa, takim za 25zł.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Myśle, że będziesz zadowolony. Tym bardziej jak chcesz używać go głównie do swojej skody. Ja z progranów polecam vcds lite 1.2.

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X