Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Które kontrolki w której wersji - jest może jakaś... tabelka?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Które kontrolki w której wersji - jest może jakaś... tabelka?

    Przy włączaniu "zapłonu" w mojej Octavii I 1,9TDI Ambiente (silnik AGR) nie świecą mi się kontrolki: EPC, sygnalizacji zużycia klocków hamulcowych, poziomu płynu w spryskiwaczu, elektronicznego sterowania silnika oraz żarówek...

    Pytanie: czy ja dobrze się domyślam że w wersjach nie wyposażonych w daną opcję (jako ze mam diesla EPC oczywiście nie ma) tych kontrolek w ogóle nie ma lub się w ogóle nie zapalają?

    A jeśli tak - to czy jest gdzieś jakaś tabelka podpowiadająca co mogę mieć a czego nie?

  • #2
    Test zegarów VAGiem powinien uruchomić wszystkie dostępne w Twoim liczniku kontrolki. Zamiast EPC jak dobrze kojarzę masz kontrolkę od świec żarowych, są chyba w tym samym miejscu.

    Co do samego tematu, to być może widziałeś zdjęcie cyferblatu, które wrzuciłem w jednym temacie - skoro dane kontrolki Ci się nie zapalają, to najpewniej nie ma pod nimi diod na ścieżkach płytki licznika np. Spryskiwaczy reflektorów nie masz, zbiornik mniejszy z jedną pompką i bez czujnika = brak sygnalizacji niskiego poziomu płynu od spryskiwaczy.
    Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
    Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

    Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
    Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

    Komentarz


    • #3
      Aaaa.... skleroza... diody... mój błąd, jakiś czas temu dłubałem w Felicji i tam są jeszcze żaróweczki które mają tendencję do przepalania się

      Komentarz


      • #4
        Liczników były trzy rodzaje przed lift po lift oraz po 2004 jako classic. Wszystkie w odmianach bez MFA, z MFA, 1/2 FIS i Full FIS

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X