Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rozpiska wtyczki "modułu komfortu"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rozpiska wtyczki "modułu komfortu"

    Ma ktoś może pod ręką? Szukam w serwisówce, szukam przez google i za chiny ludowe nie mogę znaleźć rozpiski wtyczki modułu komfortu - powinien być tam kabelek na który jak się poda masę powinno to spowodować zamknięcie okien (mam taką funkcję w niefabrycznym module radiowym do zamka centralnego). Poprzedni właściciel podłączał jakiś alarm i jakiś kabelek tam wlutował - i mam podejrzenie że to ten - ale wolę sprawdzić...

  • #2
    nie ma takiej rozpiski bezpośrednio, na schematach to widać
    to podanie masy to jest zrównoleglony sygnał zamka drzwi "zamykanie" - czyli tak jakbyś kluczyk trzymał na zamknięciu i domykał szyby
    ze schematu nie wynika, który pin odpowiada za zamykanie/otwieranie, ale będzie to 4 lub 24
    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
    poprzednie modele:
    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

    Komentarz


    • #3
      A, to odpada - moduł pilota ma opcję przedłużenia impulsu, ale tylko dla obu "manewrów" i okna się przy otwieraniu drzwi też otwierają. No nic, pokombinuję może z tym czeskim programem...

      Dzięki

      Komentarz


      • #4
        to dziwnie, może ten moduł alarmu trzeba zakodować
        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
        poprzednie modele:
        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

        Komentarz


        • #5
          musisz ten przewód który jest przewidziany do domykania podłączyć razem z przewodem od zamykania z dołożonego modułu do przewodu który daje impuls zamykania do komfortu w drzwiach kierowcy ,moduł pod kierownicą również może mieć tam te przewody ale trzeba poświęcić więcej czasu na znalezienie odpowiedniego przewodu .ok
          Był ATD 101KM 240NM a teraz jest

          ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png

          https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez ROBAL_26 Zobacz wpis
            ale trzeba poświęcić więcej czasu na znalezienie odpowiedniego przewodu .ok
            Toteż właśnie szukam rozpiski Niby coś tam jest wpięte do poprzedniego alarmu (tzn było bo go wywaliłem), ale nie chcę ryzykować wtykania na ślepo (schemat starego alarmu mam ale wg rozpiski ten kabelek szedł w nieużywany styk, więc licho go wie co to jest)

            Komentarz


            • #7
              Jak ma elektryczne szyby z przodu to kicha . Bo sterowanie jest po can do modułu szyby

              ja chciałbym uruchomić kontrolkę otwartych drzwi , wiem ze muszę podłączyć dodatkowy pin w liczniku ale skąd wziąć impuls . Z którego przewodu z modułu . Kiedyś gdzieś było o tym ale nie mogę znalezc
              jest O1 RS 1.8T XENON
              była O1 1.9 TDI AGR

              Komentarz


              • #8
                Bez zbędnego kombinowania wystarczy pociągnąć dwa kabelki do drzwi i tam się podłączyć w instalację zamka.Otwieranie do otwierania a zamykanie jako impuls domykania szyb.
                Skoda Superb II Ambition
                2.0 TDI CR 170 KM

                https://www.facebook.com/kjautoelektronika/

                Komentarz


                • #9
                  Chyba jednak co innego zrobię - ponieważ z różnych powodów mogę chcieć zostawić uchylone okna przy zamkniętym samochodzie, domykanie ich zawsze byłoby niewskazane. Zatem będę chciał połączyć do do "drugiego kanału" pilota. Najlepiej by było jakby był osobny kabelek do "domknij wszystkie okna" a jak się nie da to będę musiał zrobić jakiś dodatkowy układ powodujący wydłużenie krótkiego impulsu do zamykania drzwi - tak żeby zaczęły się też domykać okna.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X