Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem że światłami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem że światłami

    Witajcie mam problem że światłami w swojej Octavi po przekręceniu pokrętła na światła mijania tzw krótkie nie świecą,tylko zapalają się pozycyjne,żarówki i bezpieczniki są wporzadku co może być tego przyczyną?jeśli możecie to dajcie jakieś rady ponieważ jestem za granicą i muszę to szybko ogarnąć,wymontowalem włącznik i jest tam luzem jeden brązowy kabelek tylko nie wiem czy tak było czy poprostu się odezwał
    Dawid

  • #2
    Spróbuj na włączonych światłach ruszyć tym kablem. Jeżeli światła się na chwilę zapalą to może być tam problem.
    Może też to być, co bardzo prawdopodobne, problem z manetką przy kierownicy. Przełącz na drogowe(długie) czy one działają.

    Komentarz


    • #3
      Moze sam przelacznik zgłupiał, jakbys mial odkogo podmienic to bys wiedzial. A ten brazowy popatrz z kad odpadł bo luzem to diwne rzeczy.

      Komentarz


      • #4
        No właśnie nie mam od kogo podmienić ale światła wszystkie inne prócz mijania i drogowych.mogę tylko mrugać długimi,a manetka przy kierownicy wymieniłem na nową rok temu,będę załatwiła na szrocie inny włącznik swiateł
        Dawid

        Komentarz


        • #5
          Linkóbuj zewrzeć ze sobą piny 1(czarno czerwony) z 4(żółto czerwony) włącznika świateł na włączonym zapłonie.Spowoduje to zaświecenie świateł mijania lub długich(zależnie od ustawienia dzwigni pod kierownicą.Pozdr.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X