Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Domykanie szyb z kluczyka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Domykanie szyb z kluczyka

    Witam, chciałem się dowiedzieć czy ktoś z was przez VAG-a próbował włączyć domykanie szyb z kluczyka. Mam Octavie 2001r FL po włożeniu kluczyka do zamka i przytrzymania go w pozycji otwarcia drzwi, wszystkie szyby idą w dół i odwrotnie w pozycji zamknięcia i przytrzymania wszystkie szyby zamykają się. czy ktoś przerabiał ten temat ?. Z góry przepraszam jeżeli powieliłem temat ale szukam szukam i nic. Na youtube znalazłem filmik instruktażowy ale z programem VCDS

  • #2
    Jak dobrze pamiętam, według instrukcji da się to niby zakodować odpowiednią kombinacją (przekręcić zamek i trzymać naciśnięty przycisk?), ale mi się nie udało niestety. Stwierdziłem, że bez kodowania nic się nie uda zmienić. Podłączam się więc do pytania.
    Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
    Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

    Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
    Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

    Komentarz


    • #3
      W instrukcji nic nie jest napisane na ten temat.Można to zrobić za pomocą programów: VDC PRO I MKM (Motordiag Komfort Manager). Ten pierwszy jest programem działającym pod DOS-em i jest potrzebny interfejs z portem com.Polecam ten drugi:MOTORDIAG - autodiagnostika, VAG-COM , OBD , KWP2000 , OBD2 , CAN BUS diagnostika.
      Skoda Superb II Ambition
      2.0 TDI CR 170 KM

      https://www.facebook.com/kjautoelektronika/

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X