Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

1.8T Odpala Tylko Pchnięta- NIE ROZRUSZNIK

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 1.8T Odpala Tylko Pchnięta- NIE ROZRUSZNIK

    Witam,
    Pany Mam Problem. AUTO mi odpala tylko pchnięte . Rozrusznik kreci jak dziki a auto nie Pali. Pchnieta odpala "na dotyk" . Zdarza jej sie to raz dziennie(zazwyczaj rano, choć zdarzało się w ciągu dnia). Auto jest w Gazie, pierwotnie elektryk stwierdził że to moduł gazowy odlącza prad na cewkach. Gazownik zupełnie rozłączył instalacje ale problem jest nadal.Na początku było słychac cykanie pod kierownicą w trakcie krecenia rozrusznikiem zatem rozkręciłem obudowy pod kierownicą i dostałem sie do przekaźników, w trakcie kręcenia wyczułem cykanie na przekaźniku 1U0941243C , więc kupiłem uzywany , wymieniłem. , ale problem został. U mechanika odpala, mi nie odpala.Na Forum Golfa znalazłem że może to być przekażnik 109 , ale u mnie takowego nie znalazłem.,są różne numery przekazników ale 109 nie znalazłem.Przeszukałem Forum OCP, Forum Golfa i poza sugestią przekaźnika 109 nic więcej. Mój elektryk nie może znaleźć problemu, zwłaszcza że mu tylko raz nie odpaliła a tak to na 20 prób za każdym razem na dotyk, nawet po nocce, choć mi nie odpaliła 5 dni pod rząd rano. Elektryk jest kumaty , uznany w Bydgoszczy z wieloletnm doświadczeniem , specjaliści ot rozruszników elektromechaniki i elektryki samochodowej...
    HELP

  • #2
    Wie Ktoś może chociaż czy jest jakieś inne miejsce ulokowania przekaźników, bezpieczników niż pod kierownicą oraz z boku po otwarciu drzwi kierowcy? Poszukam może tego przekaźnika 109, tylko tak jak wspomniałem pod kierownicą go nie ma ..

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X