Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czerwona kontrolka od temperatury i przekaźnik pompy paliwowej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czerwona kontrolka od temperatury i przekaźnik pompy paliwowej

    Witam,

    Mam pytanie do Was koledzy, mieliście może problem u siebie tego typu że rano po odpaleniu silnika pyłga czerwona kontrolka od temperatury i piszczy? Dzieje się to nie codziennie ale od pewnego czasu się z tym borykam i w dniu dzisiejszym został wymieniony czujnik temperatury płynu chłodniczego, po wymianie i uzupełnieniu stanu płynu odpaliłem samochód i wszystko chodziło poprawnie, lecz po zgaszeniu silnika i po odczekaniu chwili znów go zapaliłem i wyskoczyła s powrotem kontrolka, gdy zgasiłem silnik i ponownie go uruchomiłem kontrolka się nie świeci. Czy możecie mi pomóc z tym problemem?

    Mam również pytanie, czy wiecie który przekaźnik jest odpowiedzialny za pompę paliwa? Ponieważ po podłączeniu komputera do samochodu pokazuje że jest błąd od przekaźnika pompy paliwa, lecz nie mogę go zlokalizować w samochodzie. Macie może jakąś rozpiskę albo schemat który to i gdzie go szukać?

    Jest to Skoda Octavia 2002 rok 1,9 TDi 110 km (81kW)

    Z Góry Wam Dziękuję za pomoc

  • #2
    Zamieszczone przez Bartoni22 Zobacz wpis
    Czy możecie mi pomóc z tym problemem?
    Weź jakiś nożyk (taki do tapet np) i wyczyść druty, które są w zbiorniczku wyrównawczym.
    Borykałem się z tym samym problemem, po oczyszczeniu drucików problem się nie powtórzył.
    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

    Komentarz


    • #3
      Dobrze , przeczyszcze te druciki. Dzieki za pomoc.
      A wiesz moze gdzie szukac przekaznika od popmy paliwa?

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X