Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z centralnym zamkiem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z centralnym zamkiem

    Witam.

    Mam problem z centralnym zamkiem (tak myślę). Pacjent octavia 1,combi,1.6 SR 75KW 102 kucyki,rok 2003. Centralny oryginał zamykany tylko z kluczyka,poprzedni właściciel dołożył centralkę z pilotem.Dołożoną centralkę odnalazłem,prowadzą od niej przewody do drzwi kierowcy (centralny zamek ? ) Po zamknięciu czy też otwarciu z pilota,wszystkie drzwi zamykają się jak i otwierają prawidłowo,niestety sygnał kierunkowskazami daje tylko strona kierowcy,prawa jest martwa,dodam jeszcze że lampka w drzwiach pasażera również się nie zapala.. Od czego zacząć poszukiwania,padł centralny czy dokładany moduł pilota ? Zmieniałem też radio na 2din może mieć to jakiś związek ? Dodam że kierunkowskazy jak i awaryjne działają ok.I jeszcze jedno pytanko.Auto chodzi na wolnych obrotach i wieje zimne powietrze,pomimo tego że klima ustawiona jest na grzanie a silnik ma 90 stopni,dopiero po ruszeniu wieje ciepłym.
    Ostatnio edytowany przez Krzysztof85; 46378.

  • #2
    Radio niema zwiazku. Co do lampki w drzwiach sciagaj boczek lec po kablach. Co do centralki to masz podlaczone jeden bok bo 2 naraz robia jakby zwarcie.

    Komentarz


    • #3
      Obiaw chłodnego powietrza na wolnych obrotach w tych silnikach jest normalny. Trzeba jechać żeby leciało ciepłe.

      Komentarz


      • #4
        Wyczytałem że centralny jest zintegrowany z podnośnikiem szyb w drzwiach kierowcy ? Chcę podmienić wsad,czy numery centralki muszą zgadzać się z zamiennikiem czy może być inny,byle od octavi 1 ? raddmin ciężko mi w to uwierzyć,pierwszy raz spotykam się z takim przypadkiem.Nie jest to wina którejś z klap ?

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Krzysztof85 Zobacz wpis
          Witam.

          Mam problem z centralnym zamkiem (tak myślę). Pacjent octavia 1,combi,1.6 SR 75KW 102 kucyki,rok 2003. Centralny oryginał zamykany tylko z kluczyka,poprzedni właściciel dołożył centralkę z pilotem.Dołożoną centralkę odnalazłem,prowadzą od niej przewody do drzwi kierowcy (centralny zamek ? ) Po zamknięciu czy też otwarciu z pilota,wszystkie drzwi zamykają się jak i otwierają prawidłowo,niestety sygnał kierunkowskazami daje tylko strona kierowcy,prawa jest martwa,dodam jeszcze że lampka w drzwiach pasażera również się nie zapala.. Od czego zacząć poszukiwania,padł centralny czy dokładany moduł pilota ? Zmieniałem też radio na 2din może mieć to jakiś związek ? Dodam że kierunkowskazy jak i awaryjne działają ok.I jeszcze jedno pytanko.Auto chodzi na wolnych obrotach i wieje zimne powietrze,pomimo tego że klima ustawiona jest na grzanie a silnik ma 90 stopni,dopiero po ruszeniu wieje ciepłym.
          to wygląda na spalony bezpiecznik... dokładane centralki mają oddzielnie przewody do lewej i prawej strony kierunkowskazów także trzeba dobrać się do dokładanej centralki i wymienić bezpiecznik. Lokalizacja centralki na 99% jest pod kolumną kierownicy( tam mamy moduł komfortu do którego należy się podpiąć.

          Co do lampki w drzwiach to albo spalona żarówka lub niedziałający mikrostyk w drzwiach pasażera.

          Komentarz


          • #6
            witam podepne sie pacjent octavia 1 mam problem z tylnimi drzwiami lewa strona nie dziala zamek i szyba kable sprawdzone sa dobre zamek też czy bedzie to wina silniczka szyby czy modul w drzwiach kierowcy

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X