Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zamek drzwi kierowcy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamek drzwi kierowcy

    Witam. Wymieniałem w zamku plastik od rygla, złamał się. Po wymianie zamek z pilota nie zamyka drzwi. Słychać że zamek działa lecz nie zamyka. Co może być przyczyną? Wszystkie pozostałe drzwi zamykają się z pilota. Szyba działa, światło po otwarciu drzwi jest
    Ostatnio edytowany przez Magik1; 45764.

  • #2
    cześc
    a z kluczyka dasz rade zamknąć?

    Komentarz


    • #3
      Kluczyki widzę że były dokupowanie i nie pasują do zamków
      ​​​​​

      Komentarz


      • #4
        Podepnę się pod temat. Mam analogiczny problem: raz na jakiś czas zamek kierowcy nie rygluje lub nie otwiera się z pilota - muszę otwierać kluczykiem. Co może być tego przyczyną?

        Komentarz


        • #5
          Możesz mieć problem z wiązką kabli co idzie do drzwi. Kable lubią się załamywać lub gdzieś przyciąć.

          Komentarz


          • #6
            Ja miałem ten sam problem i okazało się ze miałem przewody po miedzy drzwiami a słupkiem przerwane a do tego w zamku jest micro styk który czasem nie załapuje i nie widzi ze drzwi sa zamknięte

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez A.mrówa Zobacz wpis
              Ja miałem ten sam problem i okazało się ze miałem przewody po miedzy drzwiami a słupkiem przerwane a do tego w zamku jest micro styk który czasem nie załapuje i nie widzi ze drzwi sa zamknięte
              uszkodzony mikrostyk pokazuje zawsze drzwi zamknięte więc w tej kwestii muszę cie sprostować

              Komentarz


              • #8
                To sprawdz ile jest takich mikrostykow ...jeden jest przy ryglu a drugi tam gdzie wkłada sie wkładke zamka ...

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X