Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Moduł Silniczka Szyby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Moduł Silniczka Szyby

    Witam,
    Otóż mam taki problem. Zakupiłem Skodę Octavię 1.9 TDI 110KM ASV. Nie działa centralny zamek, sterowanie lusterkami oraz szybami z drzwi kierowcy. Rozbierałem całą elektrykę, wszędzie dochodzi napięcie, moduł komfortu działa, otwieranie szyb z miejsc pasażerów działa. Otóż myślę że problem tkwi w drzwiach kierowcy. Wydaję mi się że były wymieniane (bordowy kolor pod tapicerką) więc i moduł silniczka nie zgadza się z innymi. Gdy odłączyłem zasilanie z modułu silniczka szyby kierowcy automatycznie w VAGu wyświetlały mi się 3 pozostałe silniczki natomiast gdy wpiąłem go z powrotem wywalało 3 pozostałe silniczki w VAGu. W tych drzwiach działało tylko przez krótki czas otwieranie i zamykanie szyby kierowcy. Obstawiacie również nie zgodność silniczka z innymi? I tu również rodzi się drugie pytanie, jaki silniczek na allegro szukać? Bo jest milion różnych od Octavii i różnej numeracji. Czy ta numeracja musi zgadzać się z drzwiami prawego pasażera tak jak wyczytałem na innym forum? musi być taka sama?
    Proszę o pomoc bo chciałbym w końcu móc sterować szybami czy ustawić lusterka, zamknąć samochód w mieście.
    Pozdrawiam serdecznie i dziękuje z góry za pomoc!

    Ostatnio edytowany przez spj; 5971.

  • #2
    Witam ponownie. Czy zna ktoś problem czy nie bardzo ?

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X