Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Analiza logów przepływomierza - przycina dawkę?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Analiza logów przepływomierza - przycina dawkę?

    Witam,

    zrobiłem logi dynamiczne, Octavia 1 99r AGR, widać, że w górnym zakresie przepływka tnie dawkę, jednak słyszałem, że delikatne cięcie na wysokich obrotach jest normalne w tym silniku. Ktoś się wypowie na ten temat?

    VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

  • #2
    Przepływkę w dieslu to się raczej w grupie 003 sprawdzało,..

    Komentarz


    • #3
      Również, ale w 008 też przecież widać

      Komentarz


      • #4
        Ja tam nie znam się za bardzo na dieslach, ale tyle co mi w glowie świta to w 008 jest jakieś ograniczenie dymieniia, i to chyba związane z egr. A przeplywke to w 003 co zresztą:
        Ross-Tech: VAG-COM: TDI VAG-COM Info
        Samodzielna analiza TDI - Diagnostyka VAG - Passat Forum

        W tdiku jest jakoś tak że grupy 003, 008, 011 są od siebie zależne, że niby nie mozna skreslić od razu przepływomierz jeśli się popatrzy na 003.

        Komentarz


        • #5
          zwonko, ogranicznik dymienia dużo mówi o stanie przepływki. Owszem, żeby móc wskazać uszkodzenie przepływomierza trzeba przeanalizować logi z 3,8,11.

          Komentarz


          • #6
            Klima o to i właśnie chodziło że z samej 8mki od autora nie da się sprawdzić przepłwyki.
            Jednak samo pytanie autora "cięcie dawki" to chyba grupa 003.

            Komentarz


            • #7
              Dzięki, obadam jeszcze 3 grupę

              Komentarz


              • #8
                Odkopię ten temat. Wrzucam dynamicznego loga z 03, 08, 011 do oceny. Wartości w grupach 03, 08 mi się nie podobają. Rzuci ktoś okiem?

                Log #479840 | TuneZilla Log Viewer

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X