Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak świateł obrysowych drzwi i diody ryglowania drzwi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brak świateł obrysowych drzwi i diody ryglowania drzwi

    Witam
    problem jak w temacie
    Pojawił się bezpośrednio przy próbie wymian żarówki lampki dolnej w drzwiach na LED. Dłubałem na parkingu kluczykiem żeby wyjąć starą żarówkę i jak wydłubałem to już nie działało dalej. Nie sygnalizuje teraz na desce otwartych drzwi kierowcy a tylne sygnalizuje. Nie możliwe chyba żeby w tym samym momencie uwalił się mikrostyk w zamku.
    Przypuszczam że jakies zwarcie poszło od dłubania kluczykiem ale bezpieczniki wydają się być ok. Choć może nie ten sprawdziłem. Wiecie który odpowiada? Może macie jakieś pomysły?

  • #2
    SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia

    Bezpiecznik nr 14

    Komentarz


    • #3
      Problem rozwiązany. Zupełnym dziwnym prxypadkirpakurat w tym samym momencie kiedy dłubałem zarowkr wysiadł znany wszystkim mikrostyk w zamku drzwi. Zamek wymieniony drzwi działają wszystko jest ok

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez kozak13 Zobacz wpis
        Problem rozwiązany. Zupełnym dziwnym prxypadkirpakurat w tym samym momencie kiedy dłubałem zarowkr wysiadł znany wszystkim mikrostyk w zamku drzwi. Zamek wymieniony drzwi działają wszystko jest ok
        Też się z tym zbieram... już ponad rok Nowy zamek mam i tylko nie chce mi się drzwi rozebrać. Póki co "naprawiłem" Brunoxem (takie lepsze WD40, łagodne dla gumy itepe) - otwierając muszę tylko "pociągnąć" za zamek (czyli otwieram tak by jeszcze "ząbek" trzymał za "oczko") i działa

        Ale kiedyś się wezmę...

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Andrzej Ława Zobacz wpis
          Póki co "naprawiłem" Brunoxem (takie lepsze WD40, łagodne dla gumy itepe) .
          Brunox i WD40 to zupełnie inne produkty, do innych zastosowań.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Andrzej Ława Zobacz wpis
            Póki co "naprawiłem" Brunoxem (takie lepsze WD40, łagodne dla gumy itepe)
            Czy jest na sali doktor?
            ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
            Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
            Spalanie - Motostat.pl
            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Bambek1 Zobacz wpis

              Czy jest na sali doktor?
              Spokojnie, może kolega nie miał na myśli preparatu antykorozyjnego ;D

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez shanzi Zobacz wpis

                Spokojnie, może kolega nie miał na myśli preparatu antykorozyjnego ;D
                Jak najbardziej spokojnie, najspokojniej jak się da ale trzymajmy trochę pion bo później następny czyta i przyjmuje, że tak jest bo "w intrenecie było".
                ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                Spalanie - Motostat.pl
                Spalanie - Motostat.pl

                Komentarz


                • #9
                  Może nasi forumowicze mają trochę oleju w głowie i nie będą go wymieniać w tłumiku, jak profesor Chris

                  Komentarz


                  • #10
                    Ale zamki brunoxem "naprawiają"... . Dobrze, że kolega chociaż w cudzysłów ujął słowo "naprawiłem".
                    Swoją drogą mnie też czeka naprawa zamka w prawym tyle... zaraz a może by go na razie psiknąć tylko...
                    Ostatnio edytowany przez Bambek1; 38218.
                    ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                    Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                    Spalanie - Motostat.pl
                    Spalanie - Motostat.pl

                    Komentarz


                    • #11
                      Czym.... ?? Czyżby preparat na B ... ??

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez shanzi Zobacz wpis
                        Czym.... ?? Czyżby preparat na B ... ??
                        A noo takie wiesz coś jak WD 40 tylko lepsze...


                        Dobra koniec zbijania się z kolegi.
                        Jak to mawiał mój nauczyciel z technikum: "niewiedzieć czegoś to jeszcze nie grzech ale żyć w tej niewiedzy to jest grzech, siadaj dwa" a kolega już wie, że zamków brunoxem nie naprawiamy.
                        Ostatnio edytowany przez Bambek1; 38218.
                        ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                        Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                        Spalanie - Motostat.pl
                        Spalanie - Motostat.pl

                        Komentarz


                        • #13
                          Racja, odbiegliśmy od tematu. Człowiek uczy się całe życie .

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Bambek1 Zobacz wpis
                            Ale zamki brunoxem "naprawiają"... . Dobrze, że kolega chociaż w cudzysłów ujął słowo "naprawiłem".
                            Swoją drogą mnie też czeka naprawa zamka w prawym tyle... zaraz a może by go na razie psiknąć tylko...
                            Dlatego dałem cudzysłów - tymczasowo pomogło póki nie zebrałem się na wymianę zamka. W międzyczasie (od 2019... duh!) oczywiście wymieniłem.

                            Czasem trzeba coś na szybko załatać (np. jak rozwalił mi się mechanizm podnoszenia szyby przez jakiś czas jeździłem z deseczką podtrzymującą póki część nie przyszła i nie znalazłem wolnej chwili na zdemontowanie rozwalonego i zainstalowanie nowego mechanizmu) by móc jeździć - nawet jeśli jest to partactwo.

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X