Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio nie trzyma stacji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio nie trzyma stacji

    Witam kolegow prosze o pomoc bo juzmi rece opadaja na poczatku mialem problem z radiem ze czeszczalo to zakupilem ta koncowke specialna do radio separator i radio juz dziala tylko cos poknocilem z kablami i ciagle po wylaczeniu kluczyka radio zgasnie ale nie pamieta ustawien radio godzina itp gdzie popelnilem blad bardzo prosze o pomoc nie chce czegos spalic nie znam sie na elektryce podlaczylem wedlug schematuzolty kabel idzie do 4 w kosce iso ale w aucie to jest zolty z czerwonym paskiem i nie wiem czy to wina radia ze nie dziala pamiec czy to podlaczenie? a radio woem nie jest najlepsze bo blaupunkt toyko z biedronki ale nie chcialem super radio byle cos tam plimkalo co moge podlaczyc zeby dzialalo??
    moja czarna perla
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=980275#980275

  • #2
    Masz zamienione we wtyczce przewody , bodajże żółty z czerwonym (ale nie mam pewności).
    Jak nie chcesz się sam w to bawić to na allegro są przejściówki do podłączenia radia, Wpinasz je miedzy radio a zasilanie.
    Szukaj czegoś takiego Skody.


    Link
    Ostatnio edytowany przez wacie; 6277.

    Komentarz


    • #3
      Dziekuje kolego za pomoc dzieki Tobie uporalem sie z problemem pomierzylem i mialem podlaczone wedlug schematu orginalnego radia w aucie, a mam zewnetrzne radio blaupunkt i misialem w kosce pozamieniac kable zolty z kostki pin 4 mialem zasilanie jakjest kluczyk a jak wyjolem to juz pradu nie bylo Musialem zamienic z kabelkiem grubszym bialym z paskiem cienkim na boku koloru czerwonego tam jest stale napiecie zamienilem w kosce te dwa kable i dziala wszystko takze dziekuje za pomoc a wiedzac ze sa takie kostki co pokazales nie bawilbym sie w przemienianie tych kabelkow bo troche mi to zajelo (niewiedza jak wyciagnac te kabelki w tyczki) zajelo mi to dwie godziny ale poradzilem sobie
      moja czarna perla
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=980275#980275

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X