Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie o kontrolkę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Jeżeli masz przedlifta, to tu masz na allegro instrukcję

    Link

    tam masz stronę z kontrolkami.

    Dziwne to, ale albo nie ma checka, albo coś takiego podobnego jest na obrotomierzu....
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • #27
      Mam 1998 rok wersja tylko z klima czyli wersja biedna ale każdy twierdzi ze kontrolka silnika ma być a jej niema....no chyba ze jest pod cyferblatem i jakiś mądry człowiek śćiągnoł wskazówkę i tam wy lutował diodę jeśli tak to prz.......

      Komentarz


      • #28
        To co jest na rysunku ze screna co mi wysłałeś na obrotomierzu to jest właśnie u mnie to puste miejsce po żarówce ale na tarczy od spodu jest a dokładnie są obydwie zaślepione na czarno jakby fabrycznie

        Komentarz


        • #29
          Kurde u Ciebie widzę mniej miejsc na kontrolki na środkowym wyświetlaczu. A to puste miejsce to chyba nie to. Check powinien być po zewnętrznej obrotomierza.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • #30
            Nic niema to najbardziej dziwne,ciekawe jakbym kupił zegary po lifcie z 2004 roku są niby takie same a jednak jest więcej kontrolek co by to dało...

            Komentarz


            • #31
              Mam podobne zegary jak Ty. Ja mam SLX z czerwca 2000 zaraz przed liftem. Check jest na obrotomierzu i u mnie włącza się zawsze po przekręceniu kluczyka (nawet jak auto jest sprawne) i gaśnie dopiero po odpaleniu. Ja mam akurat silnik 2.0 AQY. Mozliwe, że tak jak niektórzy sugerują, Check zależy od silnika a co za tym idzie sterownika silnika. Postaram się podesłać później zdjecie.

              Komentarz


              • #32
                ok kolego jak coś daj jakieś fotki,pozdro

                Komentarz


                • #33
                  Check jest niedaleko cyfr 5 i 6 na obrotomierzu. Zdjęcie w załączniku (nie wiem jak wstawić w tekście pisząc z telefonu).
                  Załączone pliki

                  Komentarz


                  • #34
                    Siema u mnie nic podobnego niema a zegary mam takie same,a mógłbyś zrobić mi zdjęcie z tylu zegarów i miejsce gdzie jest żarówka tej kontrolki??

                    Komentarz


                    • #35
                      Sorki ale niestety nie mam w planach rozbiórki zegarow. Może ktoś inny pomoże dalej.

                      Komentarz


                      • #36
                        Ok dzięki za pomoc,pozdrawiam

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez Harrikson Zobacz wpis
                          Siema u mnie nic podobnego niema a zegary mam takie same,a mógłbyś zrobić mi zdjęcie z tylu zegarów i miejsce gdzie jest żarówka tej kontrolki??
                          Sam umieściłeś fotkę swoich zegarów gdzie widać puste miejsce na żarówkę. To jest właśnie to miejsce.

                          Komentarz


                          • #38
                            No własne i tylko u mnie jest to czarne miejsce jakby fabrycznie zaślepione obydwa te miejsca i żadne swiatlo nie przebija

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X