Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświetlenie wnętrza nie działa lewa strona samochodu

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oświetlenie wnętrza nie działa lewa strona samochodu

Witam wszystkich klubowiczów.
    To mój pierwszy temat na tym forum. Przeczytałem sporo tematów z tego forum i nie znalazłem odpowiednika mojego. Otóż ostatnio zauważyłem że nie działa mi lewa strona auta. Po otwarciu auto z centrala i otwartych drzwiach nie odpala się oświetlenie i wraz z tym po chwili auto zamyka się ponownie ponieważ nie widzi otwarcia drzwi. Z prawą stroną wszystko jest ok. Dodam że el szybki lusterka i zamykanie z kluczyka działa poprawnie. Od czego zacząć poszukiwania może miał ktoś podobna sytuację.

gumowe przelotki w drzwiach lewych
    ewentualnie piny sterownika w drzwiach kierowcy
    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
    ->O2FL DSG Elegance+
    ->była O2 BKC+ARL 4x4 6 lat i O1 ASV 7 lat

Komentarz

Zerknij na zegary jak otworzysz drzwi, jak nie swieci kontrolka otwarcia drzwi to masz uwalony czujnik, jest zintegrowany z zamkiem. Nakskuteczniejsza i najbardziej trwała naprawa wymiana całego zamka - kosz około 170 pln za drzwi, przerabiałem to ostatnio u siebie. Ewentualnie niektórzy z furum wymieniali sam microswitch, musisz poszukać tematów.

Komentarz

Kontrolki jako takiej nie ma już po przekręceniu kluczyka. Wiec nie wiem czy orginalnie była tam sygnalizacja. Po otwarciu prawej strony zapalają się jedynie lampki na suficie i dolną drzwi z lewej tego nie ma czy otwieram tył czy przof

Komentarz

Nie mam teraz za bardzo gdzie rozebrac więc chyba odloze to na wiosnę

Komentarz

Pracuję...
          X