Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświetlenie wnętrza nie działa lewa strona samochodu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Oświetlenie wnętrza nie działa lewa strona samochodu

    Witam wszystkich klubowiczów.
    To mój pierwszy temat na tym forum. Przeczytałem sporo tematów z tego forum i nie znalazłem odpowiednika mojego. Otóż ostatnio zauważyłem że nie działa mi lewa strona auta. Po otwarciu auto z centrala i otwartych drzwiach nie odpala się oświetlenie i wraz z tym po chwili auto zamyka się ponownie ponieważ nie widzi otwarcia drzwi. Z prawą stroną wszystko jest ok. Dodam że el szybki lusterka i zamykanie z kluczyka działa poprawnie. Od czego zacząć poszukiwania może miał ktoś podobna sytuację.

  • #2
    gumowe przelotki w drzwiach lewych
    ewentualnie piny sterownika w drzwiach kierowcy
    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
    poprzednie modele:
    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

    Komentarz


    • #3
      Zerknij na zegary jak otworzysz drzwi, jak nie swieci kontrolka otwarcia drzwi to masz uwalony czujnik, jest zintegrowany z zamkiem. Nakskuteczniejsza i najbardziej trwała naprawa wymiana całego zamka - kosz około 170 pln za drzwi, przerabiałem to ostatnio u siebie. Ewentualnie niektórzy z furum wymieniali sam microswitch, musisz poszukać tematów.

      Komentarz


      • #4
        Kontrolki jako takiej nie ma już po przekręceniu kluczyka. Wiec nie wiem czy orginalnie była tam sygnalizacja. Po otwarciu prawej strony zapalają się jedynie lampki na suficie i dolną drzwi z lewej tego nie ma czy otwieram tył czy przof

        Komentarz


        • #5
          Nie mam teraz za bardzo gdzie rozebrac więc chyba odloze to na wiosnę

          Komentarz


          • #6
            Mam to samo. Po otwarciu drzwi lampka w drzwiach sie nie swieci. Na zegarach rowniez nie mam zadnej kontrolki sygnalizujacej otwarte drzwi. Tak bardzo jak narazie mi to nie przeszkadza, ale jak sie zrobi cieplej to sie tym zajme.

            Komentarz


            • #7
              A jeżeli przestała działać cała prawa strona przód i tył to też czujniki?
              Jeżeli mój post coś wniósł, to wyślij ,,pomógł,,

              Komentarz


              • #8
                U mnie w przelotce drzwi kierowcy miałem przetarte kabelki i nie łączyło.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
                  gumowe przelotki w drzwiach lewych
                  ewentualnie piny sterownika w drzwiach kierowcy
                  pewnie trzeba boczek cały zdjąć żeby sie do tego dostać?

                  U mnie jest identyczny problem jak w temacie - czasem otwieram auto i działają światła wewnętrzne na środku podsufitki i te na dole w drzwiach, a czasem nic sie nie świeci.
                  Zauważyłem też że gdy jednak się zaświecą to gdy włącze światła mijania zacznie piszczeć brzęczek. A jak jest ciemno (nie świecą wewnętrzne) to nawet po przełączeniu na mijania nic nie piszczy.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X