Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Swiatła drogowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Swiatła drogowe

    Mam problem ze światłami drogowymi w mojej octavii 1.9 tdi 90 km 2005r swieci kontrolka drogowych gdy przełącze na postojowe gaśnie lecz gdy chce manetka wlaczyc drogowe lub wylaczyc nie dziala caly czas poprostu ta kontrolka nie gasnie stalo sie to podczas jazdy wlaczylem dlugie i wylaczylem , swiatla niby nie swieca caly czas dlugugie tylko kontrolka caly czas nie znika niewiem co to moze byc czy to moze coś z manetka ? Jak tak czy to droga sprawa ?

  • #2
    Pokrętło od świateł masz przekręcone w prawo czy w lewo. Może się zapomniałeś, albo manetka jest ciągle na długich ?

    Komentarz


    • #3
      W prawo tak jak powinno byc a manetka jest cofnieta i dalej swieci kontrolka chodz swiatla dlugie nie sa wlaczone hm nie wiem co to jest czy cos z manetka bo wogole nie da sie dlugich wlaczyc co z tego ze kontrolka swieci jak dlugie nie dzialaja

      Komentarz


      • #4
        bezpieczniki sprawdzałeś ??

        SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia

        Komentarz


        • #5
          Tak bezpieczniki sprawdzone , chyba czeka mnie wizyta w warsztacie

          Komentarz


          • #6
            Wg. mnie manetka do wymiany. Proste i tanie do sprawdzenia. Manetek na allegro mnóstwo. Roboty na jakieś 15 minut.

            Jak jesteś ze Śląska to przyjedź. Mam manetki.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • #7
              Dzięki kolego ale jestem z podkarpacia a jak moge sprawdzić tą manetke znasz jakiś sposób ?

              Komentarz


              • #8
                Zdjąć kierownicę i osłonę kolumny kierownicy i już masz dostęp do manetek. A jeszcze szybciej to będzie jak odkrecisz dwa wkręty, które łączą dwie połówki obudowy. Górną ponosisz do góry i z lewej manetki wyciągasz wtyczkę. Podpinasz do nowej i sprawdzasz czy światła działają . U mnie w Fabii tak się da a manetkę mam taką samą.

                Jeśli mam rację i winna jest manetka to proponuję od razu kupić z tempomatem i dołożyć wiazkę.

                Jakby co to mam komplet na sprzedaż ☺
                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                Komentarz


                • #9
                  Dzięki miałeś racje winna była manetka ktora robiła jakieś zwarcie w warsztacie szybka diagnoza i wymiana manetki . Pozdrawiam .

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X