Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia I 2005 Generacja Immo Dopisanie Klucza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia I 2005 Generacja Immo Dopisanie Klucza

    Witam, mam pytanie czy w tym roczniku można spotkać jakieś problemy przy dopisywaniu kluczy? Chodzi o to że mam Vag Commandera i kiedyś w Audi A4 B5 2000r sczytałem Pin i dopisałem klucze bez problemu to był IMMO2 licznik VDO komunikacja przez K. Klucz mam nowy licznik zostaje stary, nie chcę unieruchomić auta, wiedz wole dopytać?

  • #2
    Zawsze możesz wyłączyć immobilizer. W razie czego kontrolka będzie się świecić ale blokować nie będzie. Ja mam model z 2002 i dodałem sobie klucze. Trzeba tylko sprawdzić czy licznik czasowy się już wyzerował (bo ta czasowa blokada zmian włącza się nie tylko przy błędnym wprowadzeniu PIN).

    Komentarz


    • #3
      U mnie może być już w tym roczniku licznik na Can, a w Vag Commanderze nie ma opcji połączenia z licznikiem przez Can. Wiedz może być ciężko z Pinem.

      Komentarz


      • #4
        Jeżeli masz nowy kluczyk z czystą pastylką to nie powinno być problemu. Jest problem gdybyś miał używany kluczyk, dorobił sam grot i chciał go zaprogramować. Niestety pastylki bodajże po 2003r są programowalne tylko jednorazowo.

        Komentarz


        • #5
          Pojawił się problem w Vag Commander nie widzę mojego licznika weszłem w 07 Kombi, gdy daje połączanie Can nie można wejść w Instrument/ Immobilizer. Przy połączeniu K Instrument/ Immobilizer jest aktywne można zrobić identyfikacje nawet się łączy wykrywa licznik, ale jest problem na liście liczników nie ma mojego, wogóle nie widzę Skody wolałem nic nie zczytywać narazie żeby czasem nie uszkodzić softu w liczniku. Licznik 1U0 920 811 J dodam że w liczniku jest zapisany VIN pojazdu.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X