Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kluczyk Hella nie działa po wymianie baterii

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kluczyk Hella nie działa po wymianie baterii

    Siemka.
    Zaczne od tego, że w pewnym monemcie przestał mi działać pilot w kluczyku Hella. Dioda nie mrygała - pomyślałem bateria. Kupiłem CR 2032 wymieniłem i.... niestety nadal nie działa. czyzby elektronika w nim padła? I teraz mam pytanie - jak kupie taki kluczyk , przełoże do swojego to uda mi sie go zaprogramować aby otwierał i zamykał centralnym zamkiem radiowo? Bo nawet nie wiem co mogłoby sie w nim popsuc - jedyna mysl to brak zasilania...
    będę wdzięczny za pomoc


  • #2
    W części kluczyków jak wymienisz baterie musisz znowu programować kluczyk. Na forum znajdziesz kilka sposobów. Co do kupna kluczyka nie jest to problem w necie znajdziesz. Ja oryginalny mam nie składany a kupiłem scyzoryk bez problemu, pobrać trzeba po numerze oryginału.

    Komentarz


    • #3
      czasami wystarczy malutka lutownica przelutowac wszystkie luty w kluczyku, jesli nie pomoze to kupujesz drugi na allegro , wwazne zeby byl tej samej czestotliwosci , przekladasz tylko plytke do swojego , kodujesz i smiga czestotliwosci sa 434 i 433 MHz , jest to opisane na kluczyku
      jest O1 RS 1.8T XENON
      była O1 1.9 TDI AGR

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X