Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Centralny zamek nie otwiera tylnych prawych drzwi.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Centralny zamek nie otwiera tylnych prawych drzwi.

    Heja.
    Od paru tygodni mam problem.
    Otwieram skodzinę z pilota. Otwiera wszystkie drzwi poza prawym tyłem, grzybek się nie wysuwa, gdy ciągnę za wewnętrzną dźwignię - grzybek wysuwa się, po puszczeniu dźwigni - chowa się z powrotem.
    Odpalam silnik - zamykam drzwi z pulpitu na drzwiach - zamykają się wszystkie otwarte, potem gdy z pulpitu otwieram - otwierają się już wszystkie cztery.
    Po zgaszeniu silnika - zamykam drzwi z pilota i zamykają się wszystkie.
    Nie ma znaczenia czy zimno, ciepło, sucho, wilgotno.
    Szukać w elektryce czy w mechanice? Nadmieniam, że zamek w tych prawych tylnych drzwiach przy zamykaniu i otwieraniu wydaje nienaturalne dźwięki - podobne do chrobotu.

  • #2
    Podobny problem u mnie niedawno. Ktoś coś?
    Losowo się nie otwierają tylne drzwi. Zamykają się zawsze. Wystarczy pociągnąć za klamkę (wewnętrzną/zewnętrzną) i kliknąć centralny na kluczyku i się otwierają.

    Komentarz


    • #3
      Miałem kiedyś tak z lewym tyłem. W końcu przestał działać na dobre. U mnie przyczyną był złamany kabel w przelotce w drzwiach.

      Komentarz


      • #4
        Było widać, że uszkodzony?

        Komentarz


        • #5
          Ja nie robiłem. Dałem do elektryka.

          Komentarz


          • #6
            Ma ktoś informację czy zamki przód tył/lewo prawo są zamienne? Bo gdzieś mam zdemontowany z drzwi przednich bo niby on miał być przyczyną braku sygnału dźwiękowego nie wyłączonych świateł. Może dałoby się podmienić.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X