Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak podświetlenia nawiewu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brak podświetlenia nawiewu

    Witam, mam problem z oświetleniem deski rozdzielczej w okolicach klimatyzacji. W niedziele jadąc autem zmieniłem prędkość nawiewu i w tym momencie zgasło podświetlenie, sprawdzałem bezpieczniki które odpowiedzialne są za oświetlenie auta, ale wszystkie są dobre. Czy możecie mi pomóc? Chociaż nie jest to poważna usterka, ale jest trochę irytująca, bo nie widać skali nawiewu.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

  • #2
    Witam, zapewne przepaliła się żarówka która znajduje się za pokrętłem od prędkości nawiewu.
    Tu masz link jak wymienić.
    SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia

    Komentarz


    • #3
      w tym linku pokazane rozebranie "pół auta" żeby żarówkę wymienić.
      Podobnie, a nawet tak samo wymiana wygląda w golfie IV - wystarczy zdjąć środkowe pokradło - a samą żarówkę wyciągnąć za pomocą wężyka - nakładasz odpowiedniej średnicy wężyk na żarówkę i ciągniesz - żarówka zdemontowana - nową zakładasz w taki sam sposób tj. wężykiem, lub plastikową pęsetą, ona ma delikatny ścisk, na końce pęsety dałem kawałek taśmy piankowej dwustronnej żeby pewny chwyt był. Wkładasz i świeci. Zakładasz pokrętło i cieszysz się oświetleniem.


      Moje MPI

      ...Dominik...

      Komentarz


      • #4
        Sprawa rozwiązana, temat do zamknięcia. Jakie było moje zdziwienie że tam jest tylko jedna żarówka, a nie jak było w poradach na stronie "Skoda części" 3 żarówki. Dzięki MGK RS

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X