Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Głośniki wysokotonowe przód i tył - dostępność, gdzie kupić?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Głośniki wysokotonowe przód i tył - dostępność, gdzie kupić?

Witam, kiedyś miałem problem i pisałem o nim na forum - głośniki wysokotonowe nie grały, jednak okazało się, że były rozpięte. Teraz problem pojawił się znów, lecz tym razem 3 głośniki po prostu padły, 1 gra. Tu pojawia się moje pytanie: gdzie i jakie głośniki wysokotonowe mogę kupić, by pasowały w seryjne miejsca? Kupiłem już na próbę jedne na allegro u jednego sprzedawcy, ale nie spasowały i po długiej walce, otrzymałem zwrot pieniędzy, a w ofercie pojawiło się ich więcej rodzajów jednak nie mam zaufania by coś drugi raz u niego kupić. Ktoś może kupował jakieś uniwersalne i spasowały wymiarowo? Pytałem już i szukałem ale używane są praktycznie niemożliwe do kupienia, a też nie wiadomo ile pożyją
    Z góry dzięki za porady

Ja gdzieś mam komplet na przód jak byś chciał z mojej O1. 2x wysokie i 2x dół.
    Pisz jak coś na PRV i się dogadamy.

...Moje Cappuccino MPi...

jeszcze jest O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

Komentarz

nie kupuj tego fabrycznego chłamu , fabryczne wysokotonowe graja jak sredniotonowe, syf !!
      kup od golfa IV , pieknie graja, delikatna i czysta góra , to są dopiero wysokie tony , bedzie troche kombinacji z montazem bo nei pasuja , ale klej na goraco, nóż tapicerski do przyciecia i bedziesz mial fajne WYSOKIE tony
      jest O1 RS 1.8T XENON
      była O1 1.9 TDI AGR

Komentarz

andru123, dużo jest grzebania przy takim dopasowywaniu tych głośników? I czy na tył też da się to jakoś ogarnąć?

Komentarz

Zamieszczone przez Artec Zobacz posta
          dużo jest grzebania przy takim dopasowywaniu tych głośników?
          te dolne dajesz na dystansach z mdf a wysokotonowe trochę trzeba majstrować.

Komentarz

noz do tapet i klej na goraco dopasujesz ale jaki za to bedziesz mial piekny sopranik
            jest O1 RS 1.8T XENON
            była O1 1.9 TDI AGR

Komentarz

SKODA OCTAVIA 1 I TWEETER WYSOKOTONOWY GŁOŚNIK 7681817417 - Allegro.pl

Nowy, cena czy wysoka czy niska nie wiem....

Zmieniłem radio, dałem pary i lewy przedni wysokotonowy też powiedział pa pa

Komentarz

jutro sprawdzę gdzie mam moje z mojej starej O1

Komentarz

Pracuję...
                X