Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cykanie wyłącznika awaryjnych.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Cykanie wyłącznika awaryjnych.

    Witajcie,
    Mam problem z cykaniem wyłącznika świateł awaryjnych. Gdy wyłącznik awaryjnych zaczął cykać stwierdziłem, że trzeba go wymienić. Wymieniłem na nowy-oryginalny, po wymianie odpaliłem auto i po 10 minutach zobaczyłem, że zaczyna sie z niego dymić, szybko go wyjąłem, odłączyłem i obyło się bez strat. Założyłem stary i stwierdziłem, że wymienie manetke kierunkowskazów(manetka firmy meyle hd), niestety to nie pomogło-wyłącznik awaryjnych nadal cykał. Kupiłem kolejny wyłącznik świateł awaryjnych, jednak gdy go podłączam załącza się dmuchawa (mimo, że pokrętło od regulacji prędkości dmuchawy jest w pozycji 0 i kluczyk jest w pozycji 0). (Drugi wyłącznik świateł awaryjnych oddałem na reklamacje) Czy miał ktoś może takie przeboje z autem i naprawił to w jakiś sposób? Prosiłbym o pomoc. Dziękuje.

  • #2
    miałem to samo.
    u mnie pomogła wymiana manetki. Nowy OEM włącznik świateł awaryjnych nadal cykał. Dopiero wymiana manetki pomogła na cykanie.

    Pozdr

    Komentarz


    • #3
      Wymień na oryginał i najlepiej z tempomatem.

      Jakby co to numer do mnie 510 150 407. Pomogę.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • #4
        Miałem tak samo . Wymiana włącznika nie pomogła . Ponadto pojawiły się dodatkowe efekty - zamek centralny otwierał drzwi losowo , słabo kręcił rozrusznik , akumulator "gubił " prąd . Elektryk zdziwił się ,że wszystko jest w porządku a jednak nie działa . Sprawę potraktował ambicjonalnie i jak to się mówi , rozłożył pół samochodu . I co się okazało ? Akcesoryjne, tanie światła do jazdy dziennej tak zakłócały elektrykę . Po wymianie na markowe wraz z instalacja problem zniknął , jak ręką odjął . Prąd jak kot chodzi własnymi drogami .
        Pozdrawiam Are

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X