Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświetlenie klamek w drzwiach

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oświetlenie klamek w drzwiach

Chciałbym zrobić w aucie oświetlenie klamek w drzwiach i według Grześka Dudy ze 101 napraw nic trudnego. Znaleźć plus jako cienki żółty i czarny jako masa przylutować do nich plus i minus od ledów i jest zrobione, świeci. Niestety u mnie tak łatwo to nie wyszło, otóż znalazłem tylko żółty kabel a nie mam czarnego. Czy może ktoś mi pomóc, gdzie mam się podpiąć z kabelkami, aby to świeciło i żebym nie popsuł czegoś innego?
    To są kable od otwierania/zamykania okna i podświetlenie przycisku i niby pod takie coś mogę się wpiąć tylko gdzie???

biało-niebieski i czerwony z czymś tam (czyli górny tam gdzie jeden przewód) i skrajny lewy z tego zdjęcia co pokazałeś
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

Spoty Białystok:
    - 02.07.2019
    - 16.07.2019

Komentarz

A może po prostu podłącz w sterownik, przód PIN 17 (+) PIN 21(-), tył PIN 13 (+) PIN 4 (-) I do obecnego kodowania dodać 8

Komentarz

W porządku jak skończę prace nad tym modem , to dam znać na zdjęciach jak wyszło, aryziomex dzięki za podpowiedź.

Komentarz

Tylko pamiętaj aby dać większy rezystor w drzwiach kierowcy ponieważ tam jest wyższe napięcie w tej kostce niżeli w innych (kierowca to sterowanie lusterek ma wyższe napięcie, w przełącznikach szyb pasażerów jest niższe napięcie.
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

Spoty Białystok:
          - 02.07.2019
          - 16.07.2019

Komentarz

rafaello20, robię na razie tylko na przód, z tyłu korbotronik i musiałbym ciągnąć kable, a na na razie nie mam ochoty

aryziomex, aha ok, a ja dałem taki sam w drzwiach kierowcy. I jeszcze do tego nie mogłem znaleźć odpowiedniej instalacji i podpoiłem się pod oświetlenie drzwi. Ogólnie swoją funkcję spełnia
            Ostatnio edytowany przez Łukasz Wymysło; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
            X