Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Po wrzuceniu wstecznego samochód gaśnie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Po wrzuceniu wstecznego samochód gaśnie

    Od jakiegoś czasu gdy wrzucę wsteczny momentalnie gaśnie mi fura. (Odpalam wrzucam wsteczny zgasł) Ten problem nie pojawia się zawsze, ale zaczął pojawiać się coraz częściej, więc zacząłem się niepokoić. Dodatkowo fura w ogóle nie odpali z wrzuconym wstecznym i sprzęgłem (nie pali się wtedy nawet światło cofania). Czy ktoś z Was spotkał się z podobnymi objawami?

  • #2
    Zwarcie jest na czujniku/wiazce do swiatla cofania. Odepnij wtyczke i zobacz wtedy.
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #3
      Wymień włącznik zapłonu(kostkę stacyjki).
      Skoda Superb II Ambition
      2.0 TDI CR 170 KM

      https://www.facebook.com/kjautoelektronika/

      Komentarz


      • #4
        Pojechałem z tą sprawą do mechanika kolo mnie. Efekt = Powiedział że wymienił przełącznik skrzyni biegów (nie wiem co to???) Samochód owszem cofa do tyłu, ale świateł cofania nie ma Przed tym światła były, ale samochód gasł. Powiedziałem mu to, to usłyszałem, ze gdzieś jest zwarcie, że on na co dzień nie zajmuje się elektryką (to po co brał to zlecenie) i że on by tego nie ruszał. To ciekawe jak teraz zrobię przegląd bez światła cofania. Masakra.

        Komentarz


        • #5
          Sprawdzałeś czy bezpiecznik jest ok? Znajdź to i wymień. Jeśli znów zacznie gasnąć to faktycznie trzeba poszukać zwarcia, w pierwszej kolejności w lampach i przy czujniki właśnie.
          OCTAVIA '01

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X