Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia 1999r 1,6 75KM AEE numery aparatu zaplonowego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia 1999r 1,6 75KM AEE numery aparatu zaplonowego

    Link do wymiany aparat zaplonowy silnik AEE/ma luzy na walku/.Szukam uzywek i mam problem z koncowym oznaczeniem/literowym/.Moj ma ....205AE a najczesciej spotyka sie .....205AB lub jeszcze inne.Czy mozna ,,przymknac oko,, te literki -jednym slowem czym sie roznia aparaty o tych samych numerach lecz innych literach.Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

  • #2
    Etka podaje że do Octavii szły : 030 905 205 AB oraz 030 905 237 GX . Ten ostatni jest aktualnie dostępny jako część zamienna . Czym one się różnią to nie wiem . Zapewne oba będą pasować .

    Komentarz


    • #3
      Różnią się system, przerabialem to w ibizie kiedyś, miałeś dwóch producentów aparatów boscha i magneti marelli i palec oraz kopulka też musiala byc bosha, to idzie na takiej zasadzie. Kupujesz bosha to musisz miec tez boscha kopulke i palec bo inny nie pasowal

      Komentarz


      • #4
        Jezeli chodzi o producenta to moj aparat jest f-my magneti-marelli.Sadzac po ilosci wystepujacych oznaczen typow aparatow / A,AA,AB,AE ,AS itd ,to chodzi w tym o cos innego zapewne jakies nastawy tylko nie wiem czy mniej czy bardziej istotne.

        Komentarz


        • #5
          Nie mniej w komplecie powinno działać .

          Komentarz


          • #6
            Tak tylko nowego magneti marelli juz mozesz nie kupić, ja w ibizie kupilem uzywke boscha i dokupilem do niego palec i kopolke

            Komentarz


            • #7
              Tak jak wczesniej napisalem szukam uzywanego aparatu obojętnie Bosch czy magneti

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X