Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

stacyjka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • stacyjka

    Witam mam problem z stacyjka po włazoneniu oryginalnego klucza stacyjka nie widzi klucza i świeci mi się kontrolka immobilizer. muszę kilka razy włożyć i wyjąc kluczyć by załapał kluczyć i tu moje pytanie chce wymienić wkład od klucza bo zauważyłem ze ma luzy. czy po wymianie stacyjki trzeba kodować od nowa immobilizer na nowy klucz czy nie bo poczytałem wiele na ten temat i nie wiem kto ma racje.

  • #2
    Imo masz w kluczu wiec wg mnie nie trzeba...a to ze nie lapie to moze kwestia wymiany bateri w kluczu?

    Komentarz


    • #3
      ja nie mam immo w kluczyku robiłem wcześniej ( poprawnie wszystkie luty bo nie wskazywały nic a po wymontowaniu zegary nie mogłem odpali auta) zegary i tam jest zamontowanie immo bo ja mam ta najtansza wersje. taki mam klucz do auta klucz.jpg

      Komentarz


      • #4
        popraw styki we wtyczce na pętli od immo wokół stacyjki , tu samkluczyk nie ma nic do działania , pestka w kluczyku , pętla immo wokół stacyjki i WTYCZKA !!!
        jest O1 RS 1.8T XENON
        była O1 1.9 TDI AGR

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez MixerGDA Zobacz wpis
          Imo masz w kluczu wiec wg mnie nie trzeba...a to ze nie lapie to moze kwestia wymiany bateri w kluczu?
          w tym kluczyku bateria jest do lampeczki

          immo to szklana rurka i jest w obudowie kluczyka

          jest O1 RS 1.8T XENON
          była O1 1.9 TDI AGR

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez rafałkula Zobacz wpis
            Witam mam problem z stacyjka po włazoneniu oryginalnego klucza stacyjka nie widzi klucza i świeci mi się kontrolka immobilizer.

            to oznacza że MASZ IMMO !!!

            jest O1 RS 1.8T XENON
            była O1 1.9 TDI AGR

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X