Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak oświetlenia bagażnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brak oświetlenia bagażnika

    Witam, szkoda że pierwsze swoje posty zaczynam od problemów ale jestem na etapie odszczurzania O1 po 60latku. Do rzeczy!
    Pacjent: Octavia 1 98r SLX 1.8 125KM - wersja z el. szybami, domykaniem szyb, CZ i lusterkami w prądzie.
    Problem polega na tym iż na przewodzie odpowiedzialnym za oświetlenie bagażnika czerwono niebieski/błękitny nie mam napięcia ani na zapalonych pozycyjnych, mijania (nie sprawdzałem czy w opcji otwarcia drzwi w lampie kabiny), ale to jest do sprawdzenia.
    Mikrostyk sprawdzony - działa bez zarzutu.
    Bezpiecznik nr 38, który jak gdzieś znalazłem odpowiada za oświetlenie bagażnika również sprawny. Odpowiada on za rygiel drzwi który z resztą działa.
    Nim rozbiorę pół auta chciałbym uzyskać podpowiedź gdzie i dokąd idzie ten przewód? Co jeszcze można sprawdzić? Ewentualnie jakiś schemat bym mógł sobie odnaleźć drogę tego kabla.

    Z góry dziękuję za pomoc.

  • #2
    Schematy możesz znaleźć na moim chomiku gradek_71

    Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
    Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
    Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

    Komentarz


    • #3
      Dziękuję, dziś biorę się za szukanie przerwy w obwodzie.

      Komentarz


      • #4
        Cofnij się do 4 strony tego działu . Masz podobny temat z rozwiązaniem problemu . Tam są dwa bezpieczniki odpowiedzialne za oświetlenie oraz moduł wzmocnienia pod deską rozdzielczą .

        Komentarz


        • #5
          W szukajcie jak wpisałem oswietlenie bagażnika to nic nie wyskoczyło ale dzięki za informację bo ze schematu wynika, że szedł prosto na bezpiecznik S5. W poniedziałek sprawdzę ten przekaźnik choć oświetlenie kabiny działa. Zauważyłem, że nie działa jeszcze ta dioda przy ryglu wewnętrznym.

          Komentarz


          • #6
            Dziekuje Kot72 za twój wpis, okazało się, że właśnie wspomniany w tamtym temacie wzmacniacz był trafiony.
            A o to efekt pracy do którego stricte się przyczyniliście Aranżacja bagażnika – Dysk Google

            Komentarz


            • #7
              No ładnie. Ale jakbyś jeszcze umył wykładzinę podłogi byłoby lepiej
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz


              • #8
                Jest w planie generalne pranie auta przed świętami to z pewnością wymyje i gumę od Feli kombi

                Komentarz


                • #9
                  Że co? Felicja kombi miała taki olbrzymi bagażnik?
                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                  Komentarz


                  • #10
                    Mówiąc jak najbardziej szczerze to miała o jakieś 6cm dłuższy guma się zawija na końcach czego nie widać na foto.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X