Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z alarmem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z alarmem

    Witam. Jestem nowy na tej grupie tak samo jak w poznawaniu mojej Ocatvii I... Niestety przyszło mi poznać jak działa alarm którego nigdy wcześniej nie słyszałem. Alarm nie jest fabryczny prawdopodobnie robiony przez mirka za 20 zł. Wczoraj kiedy wróciłem po godzinnej przejażdżce gasząc samochód odpalił mi się wentylator chłodnicy. Zanim zdążyłem odpiąć kostkę rozładował się akumulator. Ale to nie o tym. Sprawa wygląda tak. Dziś otworzyłem drzwi na rozładowanym akumulatorze wszystko ok. Zamykam przekręcam kluczyk żeby zamknąć drzwi i zaczyna wyć alarm. Wkładam szybko kluczyk do stacyjki przekręcam ale nic to nie daje. Odkręciłem klemę do czasu aż tego nie ogarnę. I stąd moje pytanie. Co może być winowajcą? Czujnik w drzwiach? A może problem takiego typu ze kiedy otworzylem i zamknąlem drzwi na praktycznie padniętym akumulatorze to wyczytało to jak by wszystkie drzwi były zamknięte oprócz przednich od strony kierowcy? Wybaczcie że piszę tak chaotycznie i prawdopodobnie nie podałem żadnych przydatnych informacji ale nie za bardzo to ogarniam :P (bezpiecznik od alarmu wyjmowałem a dalej piszczy. Podpięty prawdopodobnie pod stacyjkę)

  • #2
    Ja bym szukał tego alarmu i czym prędzej do kosza na tworzywa sztuczne wysłał. Szukaj go pod kierownicą

    Komentarz


    • #3
      alarm chinczyk pewnie i po rozladowaniu aku i naladowaniu sie uzbroil , kluczykiem w drzwiach go nie rozblokujesz, jak znam zycie to jak zdejmiesz plastiki pod kierownica to spadnie na podloge
      pozbądź sie go jak najszybciej !!!!
      jest O1 RS 1.8T XENON
      była O1 1.9 TDI AGR

      Komentarz


      • #4
        i wypieprz syrene, to na spokojnie zlokalizujesz alarm bo pewnie kierunki migaja
        jest O1 RS 1.8T XENON
        była O1 1.9 TDI AGR

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X