Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak zasilania zapalniczki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brak zasilania zapalniczki

    Witam wszystkich proszę o pomoc może ktoś przerabiał temat .Sprawdzone gniazdo izapalniczke na krótko działa bezpiecznik dobry był podmieniany aby się upewnić i nic brak prądu w gnieździe bezpicznka.

  • #2
    U mnie prąd w tym obwodzie jest tylko po przekręceniu kluczyka . Sprawdzałeś na włączonym zapłonie ?

    Komentarz


    • #3
      Tak na włączonym zapłonie i blokade tylnich szyb też wziąłem pod uwagę.

      Komentarz


      • #4
        Prąd w zapalniczce idzie z przekaźnika którym podobno steruje moduł komfortu . Musisz ściągnąć schemat elektryki dla swojego modelu i prześledzić .

        Komentarz


        • #5
          Koledzy znacie może numer przekaźnika który steruje zasilanie zapalniczki nic nie mogę znaleźć pomocy już brakuje mi pomysłów

          Komentarz


          • #6
            Napisz coś więcej o Twojej Octavii. Który rok?Jaki silnik?
            Sprawdzę schemat ale muszę mieć te dane.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez pitul111 Zobacz wpis
              Koledzy znacie może numer przekaźnika który steruje zasilanie zapalniczki nic nie mogę znaleźć pomocy już brakuje mi pomysłów
              Zapalniczka chyba nie jest sterowana przekaźnikiem - tylko bezpiecznik.

              Komentarz


              • #8
                Skoda octavia rok produkcji 2000 przed liftem silnik 1.9 tdi 90 konny silnik agr

                Komentarz


                • #9
                  No i jest przekaźnik.
                  Tu masz wycinek schematu i rysunek ramki przekaźników.
                  ]"]Error 404 - Zapodaj.net
                  ]"]Error 404 - Zapodaj.net

                  A4 to podświetlenie zapalniczki. 81 to masa.
                  Na pin 2 gniazda zapalniczki idzie kabelek z przekaźnika. Do przekaźnika idzie zasilanie z bezpiecznika 41.
                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                  Komentarz


                  • #10
                    Dziękuję za pomoc

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X