Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie o kostke iso

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pytanie o kostke iso

    Witam kolegów posiadam octavie 1.6 sr z 1998 rok potrzebuje opis kabli kostki iso bo potrzebuje plus po stacyjce,bo albo ja źle patrzyłem albo takiego kabelka niema,pozdro

  • #2
    A o którą kostkę pytasz? Jeśli od radia to powinien być koloru żółtego.

    Komentarz


    • #3
      A w skrzynce bezpieczników szukałeś?
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • #4
        z tym plusem po stacyjce to moze nie byc prosta sprawa , niektore wersje nie mialy , bo mialy radio po CAN i wtedy trzeba ciągnąc z wiązki ktora wychodzi bezposrednio ze stacyjki
        chodzi o taki plus , ktory jak zgasze auto to dalej jest a dopiero jak wyjme kluczyk to znika , w skrzynce bezpiecznikow beda tylko plusy tzw po zaplonie
        jest O1 RS 1.8T XENON
        była O1 1.9 TDI AGR

        Komentarz


        • #5
          chodzi o taki plus , który jak zgaszę auto to dalej jest a dopiero jak wyjmę kluczyk to znika , w skrzynce bezpieczników będą tylko plusy tzw po zapłonie...............Oto chodziło trzeba wyjąć kluczyk za każdym razem ale może być.dzięki andru 123,pozdro

          Komentarz


          • #6
            w wiazce jesli dobrze pamietam ta co idzie od stacyjki , to bedzie chyba cienki czarny , ale nie dam sobie nic za to uciąć , dawno nie zaglądałem , najlepiej probówką znaleźć
            jest O1 RS 1.8T XENON
            była O1 1.9 TDI AGR

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X