Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wariujący przełącznik wycieraczek i zamykanie od wewnątrz

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wariujący przełącznik wycieraczek i zamykanie od wewnątrz

    Witam Szanownych Kolegów!
    Jestem nowym użytkownikiem forum, ponieważ bardzo niedawno stałem się posiadaczem Skody Octavii 2
    Auto dopiero kupione no i ma kilka rzeczy do poprawy, m. in. dziwne działanie przełącznika wycieraczek.
    Po pierwsze nie działa mi regulacja czasowych wycieraczek - niezależnie od pozycji przełącznika wycieraczki czasowe załączają się bardzo wolno - co 16 sekund.
    Po drugie po wciśnięciu przełącznika do przodu zamiast załączyć się tylna wycieraczka to włącza się przedni spryskiwacz. Jeszcze dalej tylny spryskiwacz też w ogóle się nie włącza
    Powiedzcie czy to raczej na pewno będzie kwestia samego przełącznika czy mogą być też inne przyczyny takiego dziwnego zachowania? Coś z modułem komfortu itd. bo czytałem trochę forum i różne są podawane przyczyny problemów ze sterowaniem wycieraczek.
    Jeszcze druga sprawa to zamykanie auta z wewnątrz tym guzikiem na środku miedzy siedzeniami. Też dziwnie działa. po wciśnięciu kluczyka (żeby zamknąć auto) nic się nie dzieje, natomiast po wcisnięciu symbolu otwierania drzwi drzwi się zamykają i diodka na symbolu kluczyka (zamykania) zapala się na pomarańczowo. Potem drzwi nie można otworzyć żadnym z guzików - jedynie klamką.
    Samochód to Skoda Octavia 2 hatchback 1.9TDI 105KM z 2007 roku. Przełącznik do wycieraczek ze sterowaniem komputerem.
    Proszę o jakąś podpowiedź co może być do wymiany bo nie chce kupować na ślepo wszystkiego po kolei
    Pozdrawiam

    Kurcze jeszcze widzę że nie w ten dział forum wrzuciłem post. Proszę moderatora o wybaczenie żółtodziobowi i przeniesienie do działu Skoda Octavia II (1Z)
    Ostatnio edytowany przez suma15; 50378.

  • #2
    Gdzie mieszkasz?
    Jeśli przyjedziesz to podmienię manetkę wycieraczek.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Mieszkam w okolicach Radomska, Częstochowy

      Komentarz


      • #4
        No to jakieś półtorej godziny jazdy. Zapraszam.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X