Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szarpie silnikiem przed przejściem na lpg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Znawcą LPG nie jestem, ale skoro wiesz, że masz duże spadki ciśnienia na reduktorze to nie jest to dobry objaw. Jakość gazu w Polsce jest różna a i samo serwisowanie przez niektórych daje dużo do myślenia, chyba,że samochód kupiłeś z pewnej ręki. Wizyta u fachowca, polecanego z LPG forum nie była by pewnie zła, miał byś przynajmniej pewną informacje dotyczącą instalacji. Co do lania specyfików do Pb, nigdy tego nie robiłem.

    Komentarz


    • #27
      Co do nierównej pracy silnika na pb, czytałem o regulatorach ciśnienia paliwa. Jak padną to dają podobne objawy do tych co są u mnie. Zauważyłem też że nieraz z wydechu delikatnie popiarduje jak by wszystkiego nie spalał...

      Komentarz


      • #28
        A więc tak, reduktor mam już wymieniony, dodatkowo ustawiłem przerwę na swiecach 0,7 i posmarowałem końcówki niewielką ilością smarem miedzianym. Jedyne co zauważyłem że robi się nalot na porcelankach a przejechane mam na nich niecałe 2k. Wymieniłem zawór cisnienia paliwa, sprawdzałem szczelność podciśnień. Z błędów co wywala to sporadycznie sai. Ostatnio nic nie było o lambdzie. Nadal na pb trzepie silnkiem. Na ssaniu lekko wahają się obroty. Silnik ma swoją moc podczas jazdy. Nie wiem co dalej robić, sprawdzać....

        Komentarz


        • #29
          Teraz zauważyłem że podczas tików silnika na pb rośnie misifire na 4 cylindrze. Po chwili spada do 0 i tak ciągle. Walnieta cewka?

          Komentarz


          • #30
            Winą tego zamieszania jest wtryskiwacz. Zamieniłem z 4 cylindra na 2 i teraz misifire wypada na 2. Będę szukał drugiego wtrysku lub całej listwy o czym napisałem też na giełdzie. Dodatkowo zauważyłem że uszczelka na 3 wtrysku do połowy była ułamana. Mam lekkie bujanie obrotów. Może to być przez tą uszczelke? Wtryski mają nr:028015606. Można gdzieś dostać nowe uszczelki? Reszta też jest stwardniała i zółta....

            Komentarz


            • #31
              Uszczelki pod wtryskiwacze to nie jest duży wydatek. Lepiej kup i wymień wszystkie cztery.

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez shanzi Zobacz wpis
                Uszczelki pod wtryskiwacze to nie jest duży wydatek. Lepiej kup i wymień wszystkie cztery.
                Wiadomo, tylko póki co nie mogę znaleźć nowych do tych wtrysków

                Komentarz


                • #33
                  ?? Ja po wpisaniu w przeglądarkę " uszczelka wtryskiwacza 1.8t z"kilka pozycji...

                  Komentarz


                  • #34
                    Tu jest

                    Oring, uszczelka wtryskiwacza benzyny Skoda - SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X