Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Drzwi kierowcy nie zamykają się na pilota

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Drzwi kierowcy nie zamykają się na pilota

    Witam
    Problem mój polega na tym iż nie mogę otworzyć i zamknąć drzwi kierowcy za pomocą pilota Pozostałe drzwi działają . Mogę zamknąć drzwi kluczykiem i wówczas wszystkie drzwi się zamykają i otwierają tak samo jest z szybami Za pomocą kluczyka mogę je podnieść i opuścić. Ryglowanie drzwi od środka nie rygluje drzwi kierowcy pozostałe działają Prócz tego nie świeci (mruga) ta czerwona dioda w drzwiach. Gdy zostawię auto na światłach nic nie piszczy A powinno. Następny problem dotyczy lusterka lewego (Kierowcy) Nie mogę nim sterować nie podgrzewa się .Gdy próbuję zmienić jego ustawienie Zawsze przestawia się to PRAWE niezależnie na które jest ustawiony joystick lewe czy prawe . Na wtyczce od lusterka nie stwierdziłem napięcia
    Próbowałem ten JOYSTIC zmienić NIC TO nie dało .Podmieniałem cały siłownik od zamka Również nic to nie dało .Wiązka w drzwiach sprawdzona delikatne pęknięcie zostało polutowane Wygląda OK Wszystkie styki Przesmarowane spray-em do styków elektrycznych. Jakieś sugestie????

  • #2
    Cofnij się do strony nr 5 . Masz opisany podobny przypadek . Generalnie problem wiązki , modułu sterowania szybami , wtyczki tegoż modułu . U Ciebie jest brak zasilania . Przewody sygnałowe są o.k. skoro z kluczyka otwierasz i zamykasz zamki .

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X