Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Panel drzwi i pare innych rzeczy dot drzwi kierowcy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Panel drzwi i pare innych rzeczy dot drzwi kierowcy

    Mihau, to ceny na Orlenie? :shock: ja przez ostatnie 2 tygodnie w okolicach Częstochowy nie widziałem na Orlenach cen poniżej 5,39 (nie licząc LPG oczywiście).

  • #2
    [O1] Panel drzwi i pare innych rzeczy dot drzwi kierowcy

    Witam
    Wczoraj dostałem za zadanie naprawy Skodzinki od brata. Ale do rzeczy: nie działa panel w drzwiach, nie działa centralka i nie działa ustawianie lusterek. Postanowiłem przejrzeć wiązkę w drzwiach, jak się okazało musiałem polutować na gumie nowe przewody ale po tym zabiegu nic się nie zmieniło. Dodam że brakuje jeszcze silniczka podnoszenia szyb ale to chyba nie powinno wpływać na pracę innych podzespołów. Jakby tego było mało poprzedni właściciel Skody trochę namieszał w tej wiązce i dolutował Bóg wie do czego kilka kabli (do alarmu?).
    Co na to poradzicie?

    Komentarz


    • #3
      WITAM! A którego silniczka szyb brakuje? Bo jak od kierowcy to niedobrze.Razem z silniczkiem opuszczania szyb[strona kierowcy]jest zespolony moduł sterowania.Odpowiada on za prace centralnego zamka,elektrycznej regulacji i ogrzewania lusterek,elektryczne opuszczanie szyb,oświetlenie wnętrza i lampki ostrzegawcze w drzwiach i chyba diodę w drzwiach sygnalizującą zaryglowanie wszystkich drzwi.To tak na początek.Pozdrawiam.
      http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
      Pozdrawiam ANIOL

      Komentarz


      • #4
        Ohh no brakuje tylko w drzwiach kierowcy, dużo kosztuje ten silniczek? bo i tak muszę go kupić razem prowadnicami. I czy wymagana jest ta dioda koło rygla?

        Komentarz


        • #5
          Dioda sygnalizuje ci migając jak masz wszystkie drzwi zaryglowane centralnym.Jest do tego jakaś fachowa nazwa ale nie pamiętam.Jak pisałem silniczek jest razem z modułem sterowania.W ASO 1200zł.nowy oryginał.Na allegro różnie,myślę że do 200zł. trafisz na dobrą używkę. Tylko że musisz dobrać konkretnie do twojego modelu i wyposażenia.Najlepiej według numerów z silniczka i modułu sterowania. Wiem to bo już wymieniałem ten moduł i trochę się naszukałem.
          http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
          Pozdrawiam ANIOL

          Komentarz


          • #6
            Załatwiłem sobie za 100zł z demontażu razem z prowadnicą spod Kalisza. Chociaż nie jestem czy będzie działać pod ten model to uznałem że i tak się opłaca. Jak nie zadziała to sprzedam dalej. Teraz tylko czekać na przesyłkę.

            Komentarz


            • #7
              WITAM! Może tak : Spróbuj podjechać lub zadzwonić do jakiegoś ASO gdzie jest jakaś normalna obsługa i poproś tam kogoś żeby ci po numerze VIN sprawdzili i podali ci numery silniczka i modułu.Oni to mogą sprawdzić na 100%, wiem bo kuzyn tak zrobił w Lubiniu. No i wtedy możesz szukać konkretnie pod numer.Powodzenia.
              http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
              Pozdrawiam ANIOL

              Komentarz


              • #8
                jeśli chcesz sprawdzić numer części jaką potrzebujesz to podaj numer vin a ustalę ci numer.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X