Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem ze spryskiwaczami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem ze spryskiwaczami

    slawek31113, to że nie pamiętałem o tym co mam w kalendarzu wcale nie musi być przyczyną Twojego bojkotu środowych spotów :wink:

    No właśnie, Mariusz87 dobrze prawi jak ta knajpa?

  • #2
    Problem ze spryskiwaczami

    Witam serdecznie. Nie mogłem znaleźć podobnego tematu więc jeśli powtarzam to przepraszam. Mam taki problem: spryskiwacze po uruchomieniu działają a po kilku sekundach pompka zwalnia i przestaje działać całkowicie. Pompka sprawna, po podłączeniu bezpośrednio do akumulatora działa. Podłączyłem drugą i to samo. W kostce jest dobre napięcie, przewody są drożne, płyn dobry. Konieczna jest wizyta u elektryka, czy może COŚ moge sam wymienic? Proszę o pomoc.

    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Zdroworozsądkowo, obroty pompki zależą od wielkości prądu przez nią płynącego. Tak jest z każdym silnikiem elektrycznym.
      Moim zdaniem należy sprawdzić styki złącz, jakie moga być po drodze. Zacząć od bezpiecznika, czasami wystarczy wyjąć i włożyć, i już będzie dobrze, bo przy takim wkładaniu/wyjmowaniu następuje samooczyszczanie styku. To samo dotyczy wszystkich złącz. Nie zaszkodzi co jakiś czas wyjąć, sprawdzić, ewentualnie oczyścić i włożyć.

      Komentarz


      • #4
        Ok, dzięki za odp. Spróbuje. Tylko, że mechanik u którego byłem ale nie zajmuje się elektryką sprawdził napięcie w kostce miernikiem i powiedział, że powinno wystarczyć żeby pociągnąć pompkę ( wyszło chyba 11 czegoś tam, nie znam się :-)) A możliwe jest, że to wina manetki od wycieraczek albo przekaźnika pod kierownicą? Bo takie rady też słyszałem.

        [ Dodano: Pon 08 Kwi, 13 13:53 ]
        Problem rozwiązany. Jeśli dobrze zrozumiałem to chodziło o sterowanie pompką przez komputer, który podawał za małe obroty i nie miała siły pracować.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X