Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wskazania temperatury

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wskazania temperatury

    Witam Kolegów.
    Mam do Was prośbę. Bardzo prosiłbym użytkowników ww wersji o wszlekie informacje (wady, zalety, opinie etc). Nie ukrywam, że w marcu będę uzytkownikiem takiej wersji i każda opinia będzie dla mnie cenna.
    Będę wdzięczny za każdą informację.

  • #2
    Wskazania temperatury

    Mam dziwny objaw. Wskaźnik pokazywał temperaturę 50c byłem u elektryka i po sprawdzeniu na komputerze potwierdziła sie obawa, ze oszkodzony czujnik. Czujnik wymieniono test układu na komputerze wypadł pomyślnie (zarówno wskaźnika jak i nowego czujnika)pomimo to wskażnik nie pokazuje temperatury . Na komputerze odczyt temperatury wlaściwy. Nie wiem co o tym myśleć . (Skoda Octawia tour diesel 1,9 ; 2006 )r
    Niedział

    Komentarz


    • #3
      Trzeba porobic odczyty VCDSem.
      z 007 z modulu silnika i 003 z zegarów.. porównac na zimnym i na ciepłym silniku...
      Przemek
      DIAGNOSTYKA GRUPA VAG
      A6 C4 Avant 2.5 TDi AEL quattro
      80 B3 Limo 1.6 TD SB

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez przemik
        Trzeba porobic odczyty VCDSem.
        z 007 z modulu silnika i 003 z zegarów.. porównac na zimnym i na ciepłym silniku...
        Wskazówka podczas sprawdzania idzie i wraca więc połaczenia drożne, zegar chodzi ale nie współgra z czujnikiem. Czujnik daje wskazania na Vaga ale wskazówka przy normalnej pracy nie rusza sie poza 50c
        Niedział

        Komentarz


        • #5
          Co to znaczy wskazowka podczas sprawdzania idzie i wraca...

          Jak nagrzejesz fure to ile pokazuje VCDS w 007 ? ile w 003 w zegarach a ile na blacie ?
          Przemek
          DIAGNOSTYKA GRUPA VAG
          A6 C4 Avant 2.5 TDi AEL quattro
          80 B3 Limo 1.6 TD SB

          Komentarz


          • #6
            To proste, w obudowie tego czujnika są dwa termistory, jeden steruje ecu silnika, drugi wskaxnikiem w zegarach. Jak jedno nie współgra z drugim to taki zespół czujnika powinno się wymienić. Jednak da się z tym jeździć pod warunkiem że działa odpowiednio tentermistor który steruje ecu silnika.

            Komentarz


            • #7
              Mam tak samo, po uruchomieniu wskazówka idzie w górę do ok. 50 stopni by po chwili opaśc . W poniedziałek zaprowadze do warsztatu.
              Właśnie wróciłem z warsztatu czujnik wymieniony cena - 38 zł. Wymiana 20 zł. obyło się bez komplikacji. Wszystko działa.
              Dipol

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X