Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana silniczków regulacji swiateł.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana silniczków regulacji swiateł.

    majuDJ, miałem takie czujniki zamontowane "fabrycznie"(czyli w ASO) :wink: w Hondzie Civic(UFO) - przez 5 lat zero problemów
    wyświetlacz był zamontowany na tyle podsufitki tak, że widziałes wskazanie w lusterku

    taki zestaw będzie z całą pewnością tańszy niż ori parktronik(4xczujniki, wiązki, moduł)

  • #2
    Wymiana silniczków regulacji swiateł.

    Witam kolegów forumowiczów . Mam mały problem muszę założyć silniczki regulacji świateł,mechanik powiedział żeby dostać się do lewej lampy trzeba zdemontować zderzak . Czy to prawda? Pozdrawiam.
    Skoda octavia nowicjusz

    Komentarz


    • #3
      Nie trzeba ja wyciągałem obie i nie trzeba było.
      jakby co posiadam kabel vag

      Komentarz


      • #4
        Dziękuje kolego czyli sam dam sobie rade , a jakaś podpowiedz jak zacząć. Pozdrawiam.
        Skoda octavia nowicjusz

        Komentarz


        • #5
          azksat, 1 zmień mechanika :wink: , 2 najpierw demontujesz kierunkowskaz, trzyma się na jedną śrubę od góry, potem odkręcasz cztery śruby od czoła, odpinasz kable i po sprawie. do wtyczki przyda się mały płaski śrubokręt, bo trzeba podważyć jeden ząbek. aha, silniczki najłatwiej wyjąć ustawiając wcześniej światła na 3.
          Black Pearl, Elegance & RS LOOK
          @ by Tune-up Gdańsk
          TDI VP++ i jeszcze rośnie
          Antek

          Komentarz


          • #6
            Poszukaj w moich postach. Było wraz z fotkami
            Zgrywanie wsadów z kości, programowanie BIOS, programowanie pamięci.

            Komentarz


            • #7
              Dziękuje za pomoc wszystkich kolegów forumowiczów , którzy brali udział w dyskusji silniczki wymienione. POZDRAWIAM.
              Skoda octavia nowicjusz

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X