Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem po włożeniu naładowanego akumulatora

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem po włożeniu naładowanego akumulatora

    Zamieszczone przez dawidan
    Tak na marginesie, jak sprawdzic to w wersji 1,4? Przytrzymanie przycisku pokazuje tylko opcje zmiany godziny i wskania przegladu.
    Zrób tak:
    1.Otwierasz normalnie samochód.
    2. Zamykasz drzwi (wszystkie mają być zamknięte bez zamykania ich na zamek z pilota po prostu zamykasz żeby nie były otwarte);
    3.Wkładasz kluczyk do stacyjki (nie przekręcasz);
    4. Wciskasz przyciski i trzymasz (i tu na początku wydaje się, że nastąpiło skasowanie przebiegu (tego co można kasować po chwili przechodzi to trybu ustawiania godziny a a po chwili wyskakuje status akumulatora wtedy puszczasz przycisk).

  • #2
    Problem po włożeniu naładowanego akumulatora

    Witam i jednocześnie proszę o pomoc.Od niedługiego czasu jestem posiadaczem OI i dopiero dziś pojawił się pierwszy problem. Zostawiłem wczoraj swoją O na światłach ponieważ nie dziala mi brzeczyk i akumulator rzecz jasna sie rozladowal. Wyjalem go, naladowalem i teraz dzieją się hece- auto pali jak nalezy, ale w srodku slysze jakies pikanie i swiatla awaryjne wlaczaja sie na jakis czas , po czym wylaczaja i znowu wlaczaja. Szczerze mowiac nie wiem czy w tym aucie jest alarm czy go nie ma, wiem ze tylko centralny dziala. Syrena nie wyje chociaz jest pod maska (wlaczalem ja i wylaczalem kluczykiem), w srodku brak diody wiec prawdopodobnie alarm czesciowo zostal usuniety ale z jakich wzgledow nie wiem. Jeszcze wspomne o jednej rzeczy tzn o pykaniu manetki kierunkow, ktora prawdopodobnie nadaje sie do wymiany choc nie sadze by to mialo wplyw na to- zwlaszcza, ze pykal wczesniej i kierunki nie swiecily. Troche trudno jezdzic z wlaczajacymi sie kierunkami wiec prosze o pomoc.

    Komentarz


    • #3
      Najszybciej sprawdzisz podpinając kompa. Jeżeli masz troszkę czasu to możesz zdjąć prawą stronę pod deską i poszukać czarnej skrzynki. A jeszcze jedno masz może orginalny kluczyk czy centralny masz dokładany (bryloczrk).
      Wyprzedaż garażowa
      Różności od książek przez budowlankę po części moto

      https://sprzedajemy.pl/oferty-uzytko...e=60&offset=60

      Większość ofert dla OCP do negocjacji :P

      Komentarz


      • #4
        Dzięki, odpiąłem po prostu alarm, który był tylko częściowo zdemontowany i problem zniknął.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X