Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kierunkowskaz w lusterku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kierunkowskaz w lusterku

    SS, na razie walczę z przodem wykopałem i oszalowałem ławę pod płot który będzie z bloczków łupanych i elementów kutych. Jak się pogoda uspokoi zaleję ją i jak przyjadą bloczki zacznie się stawianie
    pozdrawiam kryspian

  • #2
    kierunkowskaz w lusterku

    Witam! Przestał mi działać kierunkowskaz w lewym lusterku, w ASO powiedzieli mi, że nie da się wymienić samej żarówki i że trzeba wymienić cały element??? koszt 164 zł i moje pytanie da się wymieć ten kierunek we własnym zakresie?

    [ Dodano: Czw 08 Sie, 13 21:26 ]
    oj przepraszam Skoda Octavia II 2008r. chyba nie ten dział ale poproszę o odp.

    Komentarz


    • #3
      Da się bez problemu. Natomiast rzeczywiście musisz wymienić cały element, bo tam nie ma żarówki tylko są diody. Cena 164 jak na mój gust to zdecydowanie za dużo, spróbuj gdzieś na Allegro, lub gdzie indziej.

      Komentarz


      • #4
        will78, skoryguj oznaczenia samochodu w profilu, to może pomóc w przyszłości jak będziesz o coś pytał
        Pozdrawiam
        Wodan

        Szkodnik: O1 1.9 TDI AXR kombi

        Komentarz


        • #5
          jest szukajka, było masę razy
          wszystko wyoślone :!: :!:

          Komentarz


          • #6
            J bym zdemontował kierunek i sprawdził u elektronika ( dobrego) niech sprawdzi na tzw. krótko jak co wymieni diody na nowe i zapłacisz zz 50-70 zl tam są chyba 2 diody a element jest też odpinany właśnie sprawdziłem na starym lustrze

            Komentarz


            • #7
              no to dajcie link do takiej diody :lol: :lol: :lol:
              w "Nowym Elektroniku" takich nie posiadają, a jak u nich nie ma to....
              50-70, a ja za całą nową podstawę 110 płaciłem
              ori skoda :szeroki_usmiech

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X