Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Domykanie szyb czy mozna to wlaczyc ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Domykanie szyb czy mozna to wlaczyc ?

    Zamieszczone przez Chris11
    No to jestem ciekaw, co z moim zamówieniem z początku maja na amazing z czujnikami z przodu...
    Jeśli mi salon odpisze, że już ich nie dostanę to będzie jakaś parodia.

    Z kolei pakiet Amazing to jest chyba wymysł naszego SAP, a nie odgórny fabryki.
    Dokładanie ja zamawiałem pod koniec kwietnia zaliczka wpłacona 30 kwietnia, wybrany pakiet ambition+amaizing z czujnikiem park. z przodu.

    Powiedzieli mi w salonie, że jest to 24 tydzień produkcji.

    Jak mnie teraz będą chcieli wyd...ć i dać auto bez czujnika, to niech się walą...

  • #2
    Domykanie szyb czy mozna to wlaczyc ?

    Witam mam pytanie czy w mojej skodzie oktavia tour 1.6 bfq 2007 r 2 elektryczne szyby ale tylko przod czy mozna wlaczyc ich domykanie z kluczyka (scyzoryk) .Jaki kabelek najtanszy do tego bedzie potrzebny bo mam na usb ale z tym czeskim programem do tego nie dziala.

    Komentarz


    • #3
      włączyć na pewno się da, bo sam mam Octe I BFQ tyle że z 2004 roku z tym samym wyposażeniem.
      Co do kabla to ja mam jakiś z allegro za 60zł i na nim działa Motordiag..
      sprawdzałeś konfigurację portu usb?
      był: VW Golf IV 1.9 TDI AJM '01 ->
      jest: Skoda Octavia 1 1,6 BFQ '04



      komputer VAG - Rybnik i okolice -> info PW.

      Komentarz


      • #4
        Od jakiegos roku EU zabronilo, nie zamyka z automatu.

        Domykanie powinno dzialac trzymajac przycisk zamykania na pilocie.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Przytrzymywanie przycisku na pilocie nic mi nie daje. Mam jakis kabel do diagnostyki vcds vag-com dual K and Can pod usb podejdzie do tego programu Motordiag Komfort Manager Lite ver 1.20. Czy musze kupic jakis inny kabel ?

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Merkucjo
            Przytrzymywanie przycisku na pilocie nic mi nie daje. Mam jakis kabel do diagnostyki vcds vag-com dual K and Can pod usb podejdzie do tego programu Motordiag Komfort Manager Lite ver 1.20. Czy musze kupic jakis inny kabel ?
            chyba nie, z tego co pamiętam to tylko kabel po lini K musiał być. Ja na moim kablu Vag K + Can nie mogłem się podłączyć Motrodiagiem a na starym zwykłym kablu Vag K wszystko dało radę zaprogramować
            był: VW Golf IV 1.9 TDI AJM '01 ->
            jest: Skoda Octavia 1 1,6 BFQ '04



            komputer VAG - Rybnik i okolice -> info PW.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X