Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zawór EGR , N18 czy N75

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zawór EGR , N18 czy N75

    Leniwiec dziwne, bo pisałem w tamtym tygodniu, że testowałem to i u mnie nie zarobiło. Mimo, że rozpakowanego zipa skopiowałem bezpośrednio na SD. Po prostu nawigacja nie widzi plików z rozpakowanego zip'a. Możesz gdzieś udostępnić zawartość tej karty SD z tymi POI? Albo lepiej napisz strukturę katalogów na karcie. Hmm teraz jeszcze przyszła mi do głowy taka myśl, że może jest problem przez to, że kartę formatowałem na linuxie :?

    Zamieszczone przez Leniwiec
    Nie wiem natomiast, jak je usuwać z nawigacji. Możliwe, że aktualizacja map kasuje własne POI. Nie miałem okazji jeszcze tego sprawdzić.
    Tego raczej nie da się zrobić, aktualizacja je wywali bo z każdą przychodzi nowa wersja bazy POI.

  • #2
    Zawór EGR , N18 czy N75

    Witam, jestem nowym użytkownikiem forum i Skody Octavia 1 1,9 tdi 110 km.
    PRoblem jest taki ,że świeci się check silnika , na VAGu wyskakuje błąd Zaworu EGR kod 19586. Zawór został przeczyszczony , błąd skasowany po przejechaniu błąd pojawił się ponownie.
    Mechanik doradził przeczyścić jeszcze raz a jak nie to wymianę na nowy EGR.
    Zrobiłbym to już dawno , ale czytałem tutaj na forum ,że problem może tkwić w czujnikach N18 bądź N75.
    Pytanie więc jest takie jak sprawdzić co jest do wymiany,żeby nie wymieniać wszystkiego?
    Jest jakiś konkretny sposób czy trzeba podmianki z innych aut robić?

    Komentarz


    • #3
      Wykonaj sprawdzenie dzialania EGR (tryb wykonawczy) - VCDSem... zobaczysz czy EGR dziala czy nie...
      Przemek
      DIAGNOSTYKA GRUPA VAG
      A6 C4 Avant 2.5 TDi AEL quattro
      80 B3 Limo 1.6 TD SB

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez przemik
        Wykonaj sprawdzenie dzialania EGR (tryb wykonawczy) - VCDSem... zobaczysz czy EGR dziala czy nie...

        Polecicie kogoś z śląska , najlepiej z okolic chorzowa, który posiada VCDSa i zna dobrze temat. Już temat wałkuje 3 tydzień , dwóch mechaników odpadło a kolejne błędy na komputerze wywaliło.

        Jeśli uzysam odpowiedź to można przenieść do polecanych warsztatów, tamnic podobnego nie znalazłem

        Komentarz


        • #5
          Zapraszam.
          OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

          DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

          Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

          Komentarz


          • #6
            jednak sam EGR . Szkoda ,że nie udało się sprawdzić logów podczas jazdy
            tak czy siak dzięki Roberto jeszcze raz i do zobaczenia za jakiś czas

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X