Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kod do radia Skoda Symphony

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kod do radia Skoda Symphony

    Zamieszczone przez Chris11
    Ja, jak testowałem auto, to jeździłem tak, jak jeżdżę na co dzień... Po co mi sprawdzać, jak auto zachowuje się na dziurach przy prędkości 60km/h skoro sam napisałem, że nie przejeżdżam przez wyrwy z prędkością większą niż 10-20km/h??

    IMO testowanie auta polega na tym, żeby zobaczyć, jak się czuję w aucie, czy jest wygodne, głośne, ciche, przestronne...
    Owszem, testuję zachowanie na dziurach i osiągi, ale wszystko w granicach normalnego użytkowania.
    Wszyscy trabili, ze O3 tlucze i dudni na dziurach i nierownosciach, wiec normalnym jest zeby czyjes opinie zweryfikowac.
    To samo tyczylo sie silnika 1.4, tez sie naczytalem, ze on w zupelnosci wystarczy, ze jest zrywny i szybki. Po doslownie kilku minutach jazdy okazal sie za slaby.
    Gdybym jezdzil spokojnie podczas jazdy probnej to pewnie wybral bym 1.4 i po odbiorze auta byl bym niezadowolony z zakupu.
    Wyciszenia tez nie jestes w stanie ocenic przy spokojnej jezdzie, gdyz jadac ok 100km/h w wiekszosci aut jest stosunkowo cicho.

  • #2
    kod do radia Skoda Symphony

    mam w swojej skodzie od nowosci oryginalne radio , Skoda Symphony , kaseta
    nawet jak odpinalem radio nigdy nie chcialo kodu po ponownym podlaczeniu
    teraz zmienilem radio na Symphony mp3 i moje stare chcialem zalozyc do ojca do skody , niestety chce kod
    gdzie można taki kod dostać , niestety w papierach od auta i od radia nie ma
    a moze ktos z forum pomoże ?
    jest O1 RS 1.8T XENON
    była O1 1.9 TDI AGR

    Komentarz


    • #3
      andru123, Na moim Symphony bez mp3 jest mała naklejka na radiu z kodem.Jak kiedyś wyciągałem to zauważyłem.
      Podobno w serwisie po nr.vin powinni podać,tak słyszałem.
      http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
      Pozdrawiam ANIOL

      Komentarz


      • #4
        Jak od nowości to musisz mieć wlepę, tak jak pisał anioł w serwisie po vinie za darmo. Ja nie miałem kodu i mi podali.
        Jeżeli mój post coś wniósł, to wyślij ,,pomógł,,

        Komentarz


        • #5
          a gdzie ma być ta wlepa ?
          jest O1 RS 1.8T XENON
          była O1 1.9 TDI AGR

          Komentarz


          • #6
            andru123, Ja mam na górze,z tyłu po prawej stronie.Mała naklejka z kodem,ale muszę wyciągnąć radio żeby było ją widać.
            http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
            Pozdrawiam ANIOL

            Komentarz


            • #7
              U mnie np poprzedni właściciel zataił kod i wpisał w instrukcji radia dołączonej z calą książka na którejś tam stronie

              Komentarz


              • #8
                andru123, ja miałem w dokumentach kartonik wielkości wizytówki, na którym był kod do radia.

                Radio, które mam teraz (z allegro) nie miało kodu i taki kod dostałem sms-em. Znalazłem ofertę w sieci. Zapłaciłem coś około 35 zł.

                Zadzwoń do ASO ile oni wezmą za to bo, że za darmo to coś nie wierzę.

                Możesz też spróbować tu:
                403 Forbidden
                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                Komentarz


                • #9
                  Ja za kod w ASO zapłaciłem po rabacie ok 100 zł.
                  obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                  wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                  Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                  Komentarz


                  • #10
                    JA przy pierwszej skodzie tez nie miałem kodu a w ASO zaśpiewali 150zł ale idzie znaleźć w necie oferty gdzie po 20-30zł to robia

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja na prawdę nie płaciłem, nie dzwoń tylko idź samemu, wciśnij kit że odłączałeś baterię na włączonym zapłonie i komputer skasował, jedziesz w trasę z rodzina i larmo w domu?
                      Jeżeli mój post coś wniósł, to wyślij ,,pomógł,,

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez fazy2
                        Ja na prawdę nie płaciłem, nie dzwoń tylko idź samemu, wciśnij kit że odłączałeś baterię na włączonym zapłonie i komputer skasował, jedziesz w trasę z rodzina i larmo w domu?
                        zadzwoniłem właśnie do ASO , fakt że tam pare razy byłem i mnei z widznei aznaja , autko jednak charakterystyczne
                        Pan kazał podac VIN i numer seryjny radyjka i zadzwonic za 15 minut
                        po 15 minutach mam za darmo Kod

                        więc temat możnaa zmknąc , KOD DO RADIA DOSTAĆ MOŻNA ZA DARMO W ASO
                        warunek jeden ze jest w aucie to radio od nowosci
                        jest O1 RS 1.8T XENON
                        była O1 1.9 TDI AGR

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja się cieszyłem jak głupi, bo mi też mówili że odpłatnie, trzeba próbować.
                          Jeżeli mój post coś wniósł, to wyślij ,,pomógł,,

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X